Burun ucundaki sarkma RESİMLİ

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
Devlet hastanesiydi degil mi ?
Ben ilk devlet hastanesine gitmistim kkb doktoruna bana ikinci bi amelyati kabul edersen olur dediler gun bile almistim tahlillerimi yaptirdim son gun vazgectim o gece sabaha kadar uyuyamamistim simdi de sorunlarim var fakat iyikide vazgecmisim o doktordan sonradan ogrendimki yaptiranlarin biecogu ikinci amelyati olmak icin dr ariyorlarmis

Alabalik32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.304
Bisey sorcam amelyata girerken ikinci bir operasyonu kabul ediyorum diye kagit imzalattilar mi devlet hastanesi kkb doktoru oyle bir kagit imzalatiyorlarmis sorumluluk almamak icin .
Ikinci bir operasyonu kabul ediyorum derken ne demek ki o. Kotu olursa 2.nci ucretsiz yapsinlar. Bozdugu kisimlari duzeltmeleri gerek. Nefes problemin olur vs olur ona sozum yok. Ama cogu insan gorsel acidan guzel olsun diye giriyoruz ameliyata burnumumuzu emanet ediyoruz. Daha da bozun diye olmuyoruz ki degil mi.

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
Ikinci bir operasyonu kabul ediyorum derken ne demek ki o. Kotu olursa 2.nci ucretsiz yapsinlar. Bozdugu kisimlari duzeltmeleri gerek. Nefes problemin olur vs olur ona sozum yok. Ama cogu insan gorsel acidan guzel olsun diye giriyoruz ameliyata burnumumuzu emanet ediyoruz. Daha da bozun diye olmuyoruz ki degil mi.
Devlet hastanesinde kkb doktorlari estetigi ucretsiz yapiyor bu yuzden tekrar para almazlar fakat adina dava acilmamasi adinaymis bu kagit arkadasim oldu o imzalamis amelyata girerken ben ondan duydum ve bende sonra ayni dr gittim kikirdak eklicem sana dedi ince derilisin dedi ama disardan belli olurmu acaba diyo kendi kendine muayene ederken sonra o gece sabaha kadar uyumadim kime emanet ediyorum kendimi diye amelyat gunu vazgectim aradim cok kizdi hatta ama yapicak biseyim yoktu icimden bi ses gitme dedi hep

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
Yani o kagidi nolursa olsun kotu de olsa bu durumu kabul ederek giriyorum demek icin imzaliyosun dedi arkadasim

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
bende ayni dr durumu bildirsin ama ikinci amelyatini ayni dr olmasin estetik cerrah varsa o da girsin insallah sorun bian once cozulur

Alabalik32

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.304
bende ayni dr durumu bildirsin ama ikinci amelyatini ayni dr olmasin estetik cerrah varsa o da girsin insallah sorun bian once cozulur
Ne guzel is degilmi. Ben guzel olsun diye gireyim. Onlar bozsun kasap gibi. Sonrada hesap sormayim. Benim nacizane fikrim. Devlette ki plastik cerrahlara git ama kbb cilere gitme. Plastik cerrahlari da arastirarak git tabi. Bazilarida gercekten durust. Benim ameliyati 2 doktor yapmak istemedi kalin deriliyim ucu cok etli diye.

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
a
Ne guzel is degilmi. Ben guzel olsun diye gireyim. Onlar bozsun kasap gibi. Sonrada hesap sormayim. Benim nacizane fikrim. Devlette ki plastik cerrahlara git ama kbb cilere gitme. Plastik cerrahlari da arastirarak git tabi. Bazilarida gercekten durust. Benim ameliyati 2 doktor yapmak istemedi kalin deriliyim ucu cok etli diye.
ayni seyi dusunuyorum internette bakiyorum kkb doktoruda var cok guzel yapan ama birsuru yol katetmisler islerinin ehli ama su an git her devlet hastanesinde kkb dokturu yapiyo estetik amelyati ve ucret odenmedigi icin cazip geliyo bana da oyle gelmisti bastan cok para alip bozan da var fakat yeni mezun olmus kkb doktoruna emanet etmedim kendimi korkarim parasinida gectim psikolojik olarak zor surec yasiyoruz cunki

Miensera

mucizem..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
Gerci benim gittigim dr da suohesini iyi ko belli etti kendi korktu muayene ederken oylemi olur boylemi olur kendi doktoruma gittigimde zor bi burun degil dedi ucu dusuktu cok belli olmayan kemeri vardi ufak tefek sorunlar olabilir kul yapimi sonucta yeterki kolay cozumleri olsun ama bu sekilde amelyat yapip sonrada sis duzelicek diyip insanlari kandirmasinlar ben ufacik bi sislik oldu yerimde duramiyorum kac gundur incekmi acaba diyorum valla yazik

Alabalik32

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.304
a

ayni seyi dusunuyorum internette bakiyorum kkb doktoruda var cok guzel yapan ama birsuru yol katetmisler islerinin ehli ama su an git her devlet hastanesinde kkb dokturu yapiyo estetik amelyati ve ucret odenmedigi icin cazip geliyo bana da oyle gelmisti bastan cok para alip bozan da var fakat yeni mezun olmus kkb doktoruna emanet etmedim kendimi korkarim parasinida gectim psikolojik olarak zor surec yasiyoruz cunki
Dedigin gibi kbb doktoru sececeksen isinin ehli birini sececeksin ucretsiz vs diye atlamayacaksin.

Yukarı Alt