• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Burun ve kanat büyüklüğü Acil yardım lütfen (resimli)

echoo

Her şey güzel olacak elbet.
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
702
34
Ben de aynı durumdayım. Sadede kemerim alınmış gibi.2 ay oldu bugün. Ödem dolu biliyorum ama hiç ameliyat olmuş gibi değil burnum o kadar büyük ve biçimsiz ki

Meri3326

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
155
18
inmeye başladı mı burnunuz peki gün gün biz mi fark edemiyoruz acaba aynada hergün foto çekiyorum mesela ilk 10.günle suan cok farklı ama son zamanlarda gün gün çeksemde fark göremiyorum :KK43:
Ben foto çekmeyi bıraktım açıkçası sadece uyanır uyanmaz direk burnuma bakıyorum bazen şiş oluyor bazen o şiş biraz inmiş oluyor haftaya cuma bir ay olacak sabırla bekliyorum 😅

hira123hira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
56
4
ooo siz çok evham yapmışsınız burnun tam şeklini alması 1 seneden fazla sürüyor ödemlerin inmesi en az 6 ay
Canım merhaba 1.ayım doldu o bahsettiğim eşitsiz görüntü vardı ya şuan böyle bir hal aldı bak sağ daha yukarda gibi sence normal mi zaman geçtikçe azalıyor ama yükseklik aynı duruyor

echoo

Her şey güzel olacak elbet.
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
702
34
canım merhaba burnun ne durumda kaç aylık oldu belli bir fark var mı küçüldü mü?
Merhabalar. 4 ayıma girdim evet eskiye oranla küçülme var. Soldan sıkıntı yok sağ profilden hala kemer var gibi. Eskiye oranla önden de baya inceldi. Tabi özellikle ucunda ve kanatlarda şişlikler olduğunu anlıyorum. Ucu hala sert ve hassas. Sabahları daha şiş oluyor akşama Doğru iniyor. Dediğim gibi incelme oldu. İnsallah daha da olacak.

hira123hira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
56
4
Merhabalar. 4 ayıma girdim evet eskiye oranla küçülme var. Soldan sıkıntı yok sağ profilden hala kemer var gibi. Eskiye oranla önden de baya inceldi. Tabi özellikle ucunda ve kanatlarda şişlikler olduğunu anlıyorum. Ucu hala sert ve hassas. Sabahları daha şiş oluyor akşama Doğru iniyor. Dediğim gibi incelme oldu. İnsallah daha da olacak.
gözün aydın canım cok sevındım darısıı basıma ınsallah

Yukarı Alt