Busty serum kullananlar ?

Yalnzben90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
27
7
Kesin dolandırıldık arkadaşlar ya zaten gelen kutudan fake bir ürün olduğu belli. Üzerinde içeriği ile ilgili bir bölüm bile yok! İnsanların nasıl da duygularıyla bu kadar kolay oynuyorlar ? Kendi adıma , hiç bir yerde adamakıllı bir reklamı onayı olmadığını gördüğüm halde bir kaç yorum okuyarak aldım bu ürünü. Gerçekliğine inanmak istedim. Yazıklar olsun !

Zehir zkkm olsun onlara o haram paralar bin misli cikar insallah. Pislikler

Yalnzben90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
27
7
Bende 5 kutu aldm. Aklimda bi suphe olustukullanmaya basladktan sonra.. ama insan inanmak istiyor devam ettim bi umut 3 kutu bitti baktim tik yok. Anladm ki kandrldim brazdaha devam edim dedim para verdm belji bseyler degisir. Yokk tamamen hayal krikligi. Allah belalarni versin hem maddi hem manevi kullanildk. Aciz hirsizlar

MeryCey5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2017
5
0
Kullanan varsa bana aldığı sitenin linkini yazabilir mi? İnternet de o kadar adres var güvenemiyorum hologramlı olması orijinal anlamına geliyormuş bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Brcsah84

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
10
5
Kullanan varsa bana aldığı sitenin linkini yazabilir mi? İnternet de o kadar adres var güvenemiyorum hologramlı olması orijinal anlamına geliyormuş bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Ben Google a busty serum yazdım. İlk çıkan siteden de sipariş verdim :110:bence hiçbiri orijinal değil. Hologram yoktu benimkinde. Hiç reklamı olan bir ürün değil. Hiç bulaşma bence.

basturk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
25
10
Hala almak isteyen varsa elimdeki 2 kutuyu hiç kullanmadım satabilirim ama yine söylüyorum paranızı çöpe atmaktan başka bişey olmaz

MeryCey5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2017
5
0
Ben Google a busty serum yazdım. İlk çıkan siteden de sipariş verdim :110:bence hiçbiri orijinal değil. Hologram yoktu benimkinde. Hiç reklamı olan bir ürün değil. Hiç bulaşma bence.
teşekkür ederim burdaki kullanıcılara aldanarak almak istemiştim dediklerini dikkate alacağım

BuseEyiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
4
0
Ulan ben ilk sipariş verirken kullandıkça arayın büyüme çizelgesi oluşturalım demişti büyüme var hafif bi kesin sonuç dediler bide 2. Kutunun yarısındayım bakalım büyümezse net küfür ederim

Yalnzben90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
27
7
Mrb hanmlar. Gogsumde aniden kirmizi toplu igne ucu kadar kucuklukte benler cikti iki gunde. 4 ,5 tane. Basina gelen yada bilgisi olan var mi aceba ? Insallah bu serumdan dolayi degildir. Maddi manevi somurduler insallah sagligimizla oynams olmazlar. Allah bildgi gbi yapsn

nesteren81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
9
0
Mrb hanmlar. Gogsumde aniden kirmizi toplu igne ucu kadar kucuklukte benler cikti iki gunde. 4 ,5 tane. Basina gelen yada bilgisi olan var mi aceba ? Insallah bu serumdan dolayi degildir. Maddi manevi somurduler insallah sagligimizla oynams olmazlar. Allah bildgi gbi yapsn
1 kutu kullandım ve söylediğiniz gibi hiç bir etki yok. 4 gündür kullanmıyorum yazdıklarınızı okuyunca. Kızarıklıklar devam ediyor mu. Sağlık problemi yarattı mı.

Yukarı Alt