Busty serum kullananlar ?

Sngl08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2014
935
254
Kızlarbu serumun resmini atma sansınz var mı? Kullanmadığınz zaman etkisi geötimi yoksa kalıcımı oldu ??

angeliki3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
31
9
merhaba kızlar. ben de küçük göğüslerden muzdaribim. heyecanla yorumları okuyorum. sağlık açısından bir zarara sebebp olurum endişesiyle serum, ilaç gibi şeylerden biraz çekiniyorum ama gerçekten işe yarıyorsa tabi ki ben de denemek istiyorum. sayfayı takipteyim. sevgiler

Black bird

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
7
0
merhaba kızlar. ben de küçük göğüslerden muzdaribim. heyecanla yorumları okuyorum. sağlık açısından bir zarara sebebp olurum endişesiyle serum, ilaç gibi şeylerden biraz çekiniyorum ama gerçekten işe yarıyorsa tabi ki ben de denemek istiyorum. sayfayı takipteyim. sevgiler
Yeni
Busty serumu tavsiye ederm . Göğüslerinin avucumun içini dolduracag8ni bile hayal edemezdim o kadar küçüktü 5 kutu aldim . Daha 3 kutu bitmeden etki gösterdi . Şu an avucunu doldurmayı bırak dışarı taşıyor . Bende şaşkınım :KK17:. Harika görünüyor )::)) Hicbir zararı da yok . Içinde şerbetçi otu var . O fayda ediyor sanırım . Kışa bir masajla uyguladım . Çok iyi sonuç aldim . 5 kutu daha alacagim . Ama en az 5 kutu almalısın . 1-2 kutu pek etki etmiyor .

Sabihak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
3
0
Kullanıyorum .Beş kutu almıştım. Henüz 3.kutudayım.Etkisini görüyorum. Biraz yavaş ilerliyor onu da iki çocuk emzirmeme bağladılar. Umutluyum açıkçası.Be kutunun sonunda iki beden büyüme olacağına garanti verdiler.Dedigim gibi umutla kullanıyorum etkisini de hem görüyor hem de hissediyorum.
Merhaba ürünü kullandıktan sonra bi etkisini gördünüz mü lütfen dönüş yapabilir misiniz

Sabihak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
3
0
Yeni
Busty serumu tavsiye ederm . Göğüslerinin avucumun içini dolduracag8ni bile hayal edemezdim o kadar küçüktü 5 kutu aldim . Daha 3 kutu bitmeden etki gösterdi . Şu an avucunu doldurmayı bırak dışarı taşıyor . Bende şaşkınım :KK17:. Harika görünüyor )::)) Hicbir zararı da yok . Içinde şerbetçi otu var . O fayda ediyor sanırım . Kışa bir masajla uyguladım . Çok iyi sonuç aldim . 5 kutu daha alacagim . Ama en az 5 kutu almalısın . 1-2 kutu pek etki etmiyor .
Merhaba ne zaman kullandınız kaç beden büyüme oldu yardımcı olabilir misiniz

Sabihak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
3
0
Kendin kazancını sağladığın zaman yaptırırsın cnm hem uçuk rakamlar değil eskisi gibi ben 5500 tl oldum bir arkadaş devlette 3750 tl olmuş.. zamanı gelince araştırır olursun köklü çözüm yaşın genç daha demekki sıkıntı yapma, ama evlenince emzirince büyür lafları hikaye..
Merhaba devlet böyle bi ameliyati karşılıyor mu

Yukarı Alt