Büyü yapan kişiyi engellemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zaynak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
14
5
arkadaşlar hangi başlığa koymam gerektiğini bilemedim ama bu konuda en çok sagliğimiz etkilendiği için buraya yazdım .
annem cok hasta doktorlar sebepte care bulamıyor bende fızık tedavısı gordugum halde hala boynum kolumdan cok rahatsızım son çare hocaya gıttık buyu oldugunu ogrendık ama hocada sasırdı kaldı hoca buyuyu bozdukca yapan kısı tekrar hastalanalım dıye tekrar yapıyor bunun yuzunden ne nefes alabılıyoruz ne de calısıp para kazanamıyorum basvurdugum heryerden elım bos dondum nasıbı kapatmak ve bosanmam ıcınde yapılmıs sorun su kı cozulmesı bır ıse yaramıyor tekrar yapıyor yapan kısı onu engelleyecek yapmaması ıcın durduracak bır hoca yada artık baska bu ısle ugrasan bırılerını bılen varsa yazabılır mı annem ıkı senedır evden cıkamıyor gun ısıgında oturamıyor bıle benimde esimden dolayı ustume kalan borcum var bu duruma son verıp calısıp borcları odemek ıstıyorum lutfen yardım artık caresızlıkten bılen bırı yardım eder dıye buraya yazıyorum
 

_Merida_

Eriyen kar gibi ol, kendini kendinle yıka!.....❄
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2019
93
385
Ben burada büyü bozan bi hoca tanıyorum ben adı Mune Mune tırpanlı hocadır kendisi, yani cüppeli hocanın tırpanlı modelini düşün onla bozuyo büyüyü. :)

Bak sıkıntıların olabilir Allah ferahlık versin ama burda büyü konusu açmak yasak. Kapatırlar birazdan konunu. Hem burdan birinin verecegi tavsiyeye ne kadar güvenebilirsinki. Ya yanlış hocalara musallat olursan ya daha beter şeyler yaşarsan ne olur halin hiç düşünmüyor musun.

Size tek tavsiyem her aksam ve her sabah ayetel kursi, nas, felak, ihlas, fatiha okuyun. Sonrada normal duanızı edin. Allahın izniyle hiç birşey olmaz.

NOT: bi tanıdığım kötü hoca yüzünden daha da kötü oldu. Yaşayamaz hale geldi. Adam ondan para almak için bilerek daha da kötü yapmış. Hayatı iyice mahfolmuştu. Böyle yaşayamam ben diyip intihar etti ve öldü. Bu işlerde kimseye güvenme Allahtan başka.
 

neutral

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
440
1.104
Sizin hoca yolunu bulmuş, ben bozdukça yine yapacaklar diyerek. Ayda bir büyü bozdurmaya gitseniz, adam sizin gibi 5 10 kişi ayarlasa sırtı yere gelmez. 😂
 

BlupBlupBlup

Tokatlı Fıstık Burhan 💩
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
1.767
4.539
Bence o hoca sizi kullanıyor. Para alıyor mu?
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-04-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt