Büyük Gün 29 Temmuz ..

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar doktordan az önce geldim.. suyum azalmış , günüm dolmuş , sadece 1 cm açılmam var ve sancı çok az çıktı.. yarın sabah 7:30 da direk doğumhaneye gidicem suni sancı için .. eğer olmazsa sezeryan olucam .. ço heyecanlıyım başıma neler gelecek bilmiyorum , yaşayacaklarım beni korkutuyor :1no2: tek tesellim yarın kızıma kavuşacağım bir şekilde inş.. bir de yarın miraç kandili çok özel bir günde olucak inş. doğumum .. herkesten dua rica ediyorum .. Allah hepimizin yardımcısı olsun .. hepinizi öptüm , sevgiler .. a.s.

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
sağlıkla al inşallah febicim hiç korkma gözgöze geliceğiniz anı düşünn mucizen sana güç versin..Şeniz

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hayirli haberlerle dön canim inaşallah sana dua edeceğiz kizimla,darisi bizim başimiza artik sende bize dua et güzel kizinla;
hadi bakalim allah kolaylik versin allah güç kuvvet versin sana canim,

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
canım benim hayırlısıyla sağ selamet gelirsin inşallah.bizde hikayeni okur doğum anı için heyecanlanırız.rabbim sana ve kızına sağlık versin...

maeves

Hayat Öpücüğüm
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım ne güzel mübarek güne denk gelmiş.. rabbim yanında olur merak etme... allahın sevgili kulusun demekki bebeişinde çok şanslı... dualarımız seninle...

Bahar83

beyza'nın annesi --<--@
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşım Allah cc yardımcın olsun. Dualarımız seninle inşallah. Güzel bir güne gelcek oluşu seni teselli etsin hem hiç korkma. yarının hürmetine inşallah sağsalim alırsın bebişini kollarına. Düşün yarın kollarında bebişin olacak annesiiiiiiiii

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
ay bi tuhaf oldum gercekten agliyorum bende yoruldum bende istiyorum kandilde gelsin bari benim kizim diye ama olmuyor yoruldum bikdim
ne guzel sende kizina kavusacaksin sag selim insallah hic korkma ne guzel bi gunde kollarinda olcak insallah a.s.
darisi bana dayanamiyorum artiksenağlamasenağlama

fato83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah yardimcin olsun
bir avazda kurtulandan ol insallah

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar çok teşekkürler , hepinize dua edicem inş. sizlerde bir avazda kurtulasınız diye .. çorumlu kız sana özel dua edicem hepimizden çok sen çektin ..

Cullen

&#822;Ç&#822;i&#822;z&#822;G&#822;i&#822; &#822;Ç&
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım dualarım seninle inş. hangi dogumu kolay kaldırabilirsen en hayırlısı senin icin hangisiyse o olsun inş. kızını al gel ve hemen hikayeni yaz meraklandırma bizi a.s.

Yukarı Alt