• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çağla Şikel'in bronzlaşma formülü..Tıkla.

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.142
2
Arkdslr bgün cagla sikel ben vücuduma havuc yagı sürüorm dedi. Eger onun gibi bir tene sahip olmak istiorsanz vücudunuza havuc yagı sürün.[ sahsen bn onun tenini cok begenirm.] Bide Ahmet Maranki bgün |zeytinyagı-havuc yagı-kakao yagı| sür 2 günde sandalye gbi olursn dedi. arkdslr bn sze yararlı bisiler sölüorm szde yorumsz bırakmazsanz ii olur yerimseniben

Son düzenleme:

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
772
0
peki korunmadan direk onları sürmek günümüzdeki güneş ışınlarında zarar vermezmi leke bırakmazmı?

dengesiz.66

elleşmeyin asabiyim...
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
309
11
Arkdslr bgün cagla sikel ben vücuduma havuc yagı sürüorm dedi. Eger onun gibi bir tene sahip olmak istiorsanz vücudunuza havuc yagı sürün.[ sahsen bn onun tenini cok begenirm.] Bide Ahmet Maranki bgün |zeytinyagı-havuc yagı-kakao yagı| sür 2 gündesandalye gbi olursn dedi. arkdslr bn sze yararlı bisiler sölüorm szde yorumsz bırakmazsanz ii olur yerimseniben
sandalye derken..aaaaanamadım ben yav... :bbo:

cucu-pete

Sana Emanetiz Rabbim...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
8.481
25
havucun böyle bir özelligi var..ama kizlar elmayi püre haline getirip vücudunuza masaj yaparsanizda hem peeling özelligi tasiyor hemde dogal bronzlastiriyor...
havucta elmada gercekten cildi güzellestirip DOGAL bronzluk sagliyor...

JASMINE_84

YASEMİN
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
619
0
ama canım yaa bende izledim bugün o programı ve tamam maranki'nin yöntemlerine de güveniyorum hatta tatile gidince de deneyeceğim ama çağla şıkel bildiğim kadarıyla sürekli solaryuma griyo... yasakkelime ama günahını da almiim yapıyosa da bilemem.. :lepi:

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
21 Temmuz 2008
2.320
14
evet çağla sikel artık zenci olma yolunda. o kadar bronzlukta yaşlı gösteriyor. ben pamuk gibi bembeyazları beğeniyorum :))

Yukarı Alt