Cagla sikelin saç rengini nasıl elde ederim?

DA1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba kizlar ben saclarimin rengini degistirmek istiyorum suan saclarim kahverengi ama cagla sikelin sac rengini begeniyorum ama korkuyorum sacim rengi kabul etmez degisik bir renk cikar diye. Bana yardimic olabilirmisiniz aranizda kuaför vardir

beyza_boz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çağlanın şaç rengi bakır... bnde o renge boyattım ama çabuk aktı benimkisi, yinede herkes çok beğenmişti

chenn_ecem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
877
benmde öleyd herkes tuttramıyo cnm resmi çıkar öle git kuaföre çok tonu var saçında kahveyse açıcak orealle sonuda benmki gbi sarı açıla açıla

jeyloo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Ben 10 sene önce o reneg boyatmistim, gercekden cok hos.

DA1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cavaplar icin tesekür ederim. Umarim güzel olur, saclarim boyana boyana yiprandi zaten güzel renk tutturamadim insallah bu sefer istedigim gibi olur.

semyxixl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende o saç rengini çok beğeniyorum bu aralar ancak benim saçımda sarı röfle var acaba tutarmı diye merak ediyorum bu konuda fikri olan var mı?

DA1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sari röflenin üzerine tutar kendi sac rengin nasil?

semyxixl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kendi rengim koyu kumral ilgilendiğin için teşekkür ederim.bilmiyorum biliyormusun ama çağlanın şimdiki saç rengi yukarıda konulan saç rengi değil hani resim yanıltmasın seni

DA1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Evet degil ben resimdeki sac icin olur demistim , Simdi sac rengi dahada güzel televizyonda gördüm rengin adi ne bilmyiorum ama

Yukarı Alt