çakşır otu hapı kullanan var mııııııı

Merriy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
58
14
24
Çakşır kökü suyu ile hamile kaldım ben de..
Kokusu çok fena olduğundan ben hiç içememiştim ama eşim içti ve Allaha binlerce şükür sonucunu gördük.. Şimdi etrafımdaki çocuk özlemi çeken her arkadaşıma telefonla sonucu ve süreci anlatıyorum..

Biz çakşır kökü suyu aldık, 1lt.lik şişelerde eczanede satılıyordu.8 şişe aldık , 1 ayda 6 şişe bitiyor zaten, 4.şişeyi içerken eşim, ben hamile kalmışım ama fark edemediğimiz için eşim 4 şişeyi daha içmiş boşuna:)) çok fazla taliplisi olan bir ürün.. benim aldığım eczaneye değişik şehirlerden alamaya gelenler bile var ve sonuç almışlar 10 -15 yıllık evli olanlar geliyor genelde ve hepsi de sonucu almış..

ben 5yıllık evli olduğum için eczacı daha erken sizin olur, demişti ben de olsun kaç yıldır uğraşıyoruz bunu da deneyelim olmazsa aşılama , tüp bebek filan onları deneyeceğiz demiştim ama binlerce şükür ki gerek kalmadı inşallah..

Google a Çakşır yazınca da "doğal viagra" olarak doktorların tavsiye ettiğini gördük hep, siz de araştırın.. bu arada bizim ikimizn de bir sorunu yoktu, açıklanamayan infertiliteydi bizimki de.

Umarım sonuç alırısınız.. Allahım isteyen herkese ama herkese sağlıkla mutlulukla nasip etsin inşallah.. Amin!
Erbukee