Çakşır otu kürü ve suyu yumurta kalitesini ve sayısını çaoğaltıyormuş deneyen varmı?

yasyasemin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
192
73
25
Amın cnm inşallah güzel haberlerle gel pekı bi problem var mı ve Rahim filmi çekildim mi hiç
Rahim filmi çekmedim çocuk düşünüyorum diyerek gittim dr çok iyiydi çok ilgili sağolsun bütün tahliller değerlere bakıldı sadece vajinal ultrason ile baktı herşeyin hüzel yumurtalıklar iyi vs dedi ama eşim gitmedi zaten bu virüs vs çıkıncada iyice gidemez olduk bu ay çakşır olmazsa eşim görünecek

Ahenfatma

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2019
2.021
4.011
25
Rahim filmi çekmedim çocuk düşünüyorum diyerek gittim dr çok iyiydi çok ilgili sağolsun bütün tahliller değerlere bakıldı sadece vajinal ultrason ile baktı herşeyin hüzel yumurtalıklar iyi vs dedi ama eşim gitmedi zaten bu virüs vs çıkıncada iyice gidemez olduk bu ay çakşır olmazsa eşim görünecek
Hayırlısı cnm

Aylizimmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
26
12
22
Merhaba kızlar bende 6 aydır cocuk için cabalıyorz Bi sıkıntı yok ama sebebsiz olmuyor bende çakşır kökü suyuna başladım 4 gün oldu youtubedn Gülbahar diye bi abla var ondan duydum Bi çok kişi bu şekilde hamile kalmış bakalım bu ay bende kalırım inşallah

Aylizimmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
26
12
22
Ben netten sipariş ettim mecitefendi markası 4 şişe istedim geldi her biri 1 litre eşimde bende aç karnına içiyoruz eşim keçiboynuzu pekmezide içiyor ben folikasitte kullanıyorum sabah aç karnına bir kahve fincanı içiyoruz kimisi yazmış buraya sabah akşam bir çay bardağının 4 te 1 olacak şekilde içiyoruz demişler ama biz sadece bir fincan sabah içiyoruz adetimin son günü başladım 10 gün oldu içeli 4 gün daha içip bırakacağım yumurtlamaya kadar içiliyor umarım işe yarar hayırlısı olsun hepimiz için 🤲🐣🤗
Hamile kalırsanız burayada bildirin bende 4 gündür cakşır içiyorum eşimle beraber bide keçi boynuzu özü içiyoruz

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2.274
1.651
Merhaba kizlar..bu caksir suyunu erkeklermi iciyor..bayanlar kullanamiyormu..sanki ben bir yerde sadece erkekler icin oldugunu okudum..yumurta kalitesine etkileri varmidir acaba ...deneyen oldumu..

yasyasemin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
192
73
25
Merhaba kizlar..bu caksir suyunu erkeklermi iciyor..bayanlar kullanamiyormu..sanki ben bir yerde sadece erkekler icin oldugunu okudum..yumurta kalitesine etkileri varmidir acaba ...deneyen oldumu..
Valla ben gülbahar ölçü adlı bir youtube kullanıcısından duydum ben hayıt suyunu kadınlar için biliyordum kadın aktara gitmiş hayıt suyu için aktar çakşır daha etkili deyince çakşırı alıp kullanmış ve hamile kalmış yeni doğum yaptı sayfasıda var ınstagramda bende aldım içtik eşimle her sabah aç karnına adetime 2 gün kaldı bekliyorum ama yumurtlama zamanı belde hafif ağrılarım oldu bence yumurtalara etkisi var birde göğüslerim adetten 4-5 gün önce ağrımaya başlardı şimdi 10 günü geçti hala ağrıyo el değdiremiyorum şişkinlerde arada kasık bel ağrılarım oluyo tabi bunlar adet belirtisi bana göre bakalım basip

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2.274
1.651
Valla ben gülbahar ölçü adlı bir youtube kullanıcısından duydum ben hayıt suyunu kadınlar için biliyordum kadın aktara gitmiş hayıt suyu için aktar çakşır daha etkili deyince çakşırı alıp kullanmış ve hamile kalmış yeni doğum yaptı sayfasıda var ınstagramda bende aldım içtik eşimle her sabah aç karnına adetime 2 gün kaldı bekliyorum ama yumurtlama zamanı belde hafif ağrılarım oldu bence yumurtalara etkisi var birde göğüslerim adetten 4-5 gün önce ağrımaya başlardı şimdi 10 günü geçti hala ağrıyo el değdiremiyorum şişkinlerde arada kasık bel ağrılarım oluyo tabi bunlar adet belirtisi bana göre bakalım basip
Insallah canim hamilesindir..caksiri sizmi ictiniz..bende caksirin erkek icin oldugunu okudum bi yerlerdeee

yasyasemin

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
192
73
25
Bekliyorum adete 2 gün var adetim 1 hafta geçerse test yapacağım ☺
680A3C0B-DEBF-4EC9-8B7D-4985C6C426ED.jpeg

kızlar dayanamadım test yaptım silik çıktı bir bakar mısınız normalde bugün adetimin 1. Günü olması lazım