swtyheart

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
577
bence vaktin kısıtlı olması önemli değil önemli olan kaliteli zaman geçirebilmek kimi ev kadını tüm gün evdedir ama çocuğu tv izler o ev işi yapar sonra arkadaşları ile buluşur çocuk yine yanlız ama sorsan çocuğuna o bakıyor bence olay bu değil kendinizi suçlamayın lütfen ben uzun yıllardır çalışıyorum hamileyken de çalıştım oğlum doğdu 1 yaşına girdi çalışmaya kaldığım yerden devam ettim oğluma babanesi baktı akşamları eve geldiğimde oğlumu hiç yanımdan ayırmadım yemeği beraber yaptık evi beraber süpürdük beraber toz aldık 1 saatlik iş 3 saatte bitti ama biz çok eğlendik ve zihinsel ve motor gelişimine de faydası büyük oldu tabii ev süpürürken mesela süpürgeyi araba yapıyorsunuz vınn vınn diye gidiyorsunuz o ayrı bi durum :))) evet zor mu gerçekten çok zor ama imkansız değil
Icimi rahatlattinn.Ben memur olmak icin kpss kursuna yazilavagim 2 evladim var biri 2 biri 4 yasinda girdin atandim diyene kadar malum 2 yil daha gecer tabi insallah olursa.Ama kendi beynim 2 ye bolundu resmen.Bende anane ve babanne bakmayacak.Bi tarafim tum gun evdeyiz ama napiyoruz diye soruyo.Tum gun ayni ev isleri ayni komsular ve gereksiz sohbetleri bana kattigi hic visey yok.Memur olsam maddi ozgurlugum olcak vok sukur esim elinden geleni verir o da memur ama bu devirde ev borcuyla fln memurda bisey yapamiyor.Ogullarim kreste sosyelleesir diyorum.boyle bi icim raht oliyo sonra ya yalniz hissederlerse ya baslarina bisey gelirse diyorum icimi yiyo bu dusunce napsam karar veremedm...Bi yola cikip pisman olup vicdan azabi cekmek istemiyorum

Yukarı Alt