ÇALIŞAN GELİN İSTİYORMUŞ

goodlucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
257
Merhaba kk üyeleri dün geceden beri kafama takılan bir konuda fikrinizi almak istedim.
Geçen erkek arkadaşım beni annesine göstermiş kız arkadaşım bu ciddi düşünüyorum diye.Anneside güzel kızmış çalışıyor dimi diye sormuş oda evet çalışıyor diyince çalışması şart çünkü demiş ikinizin geçinmesi için..Bunuda bana erkek arkadaşım rahat bir şekilde söylüyor zaten bende evlenince çalışacağım ama böyle bişey söylemesi daha tanımadan bu kadın için bende önyargı oluşturdu ilerde çalışmak istemesem demek ki bana sorun yaratacaklar ben erkek arkadaşıma birşey demedim ama dünden beri kafama takıldı.
Siz ne düşünüyorsunuz sevgilinizin annesi böyle birşey deseydi erkek arkadaşınıza tavrınız nasıl olurdu.

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.625
Benim gelinim olsa ilerde bende calıssın isterdim
Sorun yaratacak birşey göremedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sepesel

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
903
Benim kaynanada ev hanımı istiyodu ogluna hizmetçilik yapsın diye
Sorun yapmadım,erkek arkadasınızla kafa yapınız uyustuktan sonra gerisi boş bence
Sen yinede arkadasının agzını ara yinede ilerde calışmazsam tepkin ne olur diye

istanbulameftun

Relax :)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.338
Merhaba kk üyeleri dün geceden beri kafama takılan bir konuda fikrinizi almak istedim.
Geçen erkek arkadaşım beni annesine göstermiş kız arkadaşım bu ciddi düşünüyorum diye.Anneside güzel kızmış çalışıyor dimi diye sormuş oda evet çalışıyor diyince çalışması şart çünkü demiş ikinizin geçinmesi için..Bunuda bana erkek arkadaşım rahat bir şekilde söylüyor zaten bende evlenince çalışacağım ama böyle bişey söylemesi daha tanımadan bu kadın için bende önyargı oluşturdu ilerde çalışmak istemesem demek ki bana sorun yaratacaklar ben erkek arkadaşıma birşey demedim ama dünden beri kafama takıldı.
Siz ne düşünüyorsunuz sevgilinizin annesi böyle birşey deseydi erkek arkadaşınıza tavrınız nasıl olurdu.
İyi de çalışmak sizin yararınıza olan bir şey ?
Sigortanız , doğum paranız ,
özel hayata etkisi -sosyallik ve rahat harcama - , ileride emeklilik ..
Neresinde art niyet var ki bunun ?

Salvia

yıldızlara bak
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
806
Aşk, meşk ayağa düştü artık görüyorum ki.
Herkes mantık timsali olmuş, sevginin, karakterin bir önemi yok sanırım.
Burada önemli olan erkek arkadaşınızın duruşu.
Ve şunu da eklemek isterim ki çalışmayan damatla, çalışmayan gelin aynı şey değil.
Erkekler çocuk doğurmuyor, 9 ay bunun sıkıntısını çekmiyor, her ay düzenli regli sancıları, lohusa sendromları olmuyor.
Daha bunun gibi pek çok şey.
Hala çamaşır makinesi reklamlarında, deterjan için kadınların tercihi deniyorsa, yeterince eşitlik yok demektir. Ev işlerinin hala hepsini kadınlar yapıyor.

Kadınlar tüm bu sorumluluklar üzerlerindeyken artı olarak çalışmaya mecbur bırakılıp, yıpratılmamalı.

Son düzenleme:

Karnabahar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
346
Bende çalışan isterdim kafaya takılacak bisey yok bence. Hayat çok pahalı kayınvalide adayında bunu biliyor ev geçindirmek ağır malesef

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.625
Ev hanımlarını asla kücümsemiyorum yaptıkları iş gercekten zor hatta ben sanırım yaşlanmadan asla yapamam her gün evde lakin kadının kendi ayakları üstünde durabilmesi erkeğe muhtac olmamak icin calısması taraftarıyım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt