çalışmaya başlayan nisan anneleri

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
Emoji Skoru
7
kızlar kimler çalışmaya başladı ve nasıl gidiyor bebişlerle bizle paylaşır mısınız ben bayrama kadar rapor alabildim ondan sonra başlıcam o zamana ek gıdaya da başlamış oluruz sıkıntı çekmem gibi geliyor ama belli de olmaz tabi

koalayim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben de 10 gün sonra başlıyorum
şimdiden rüyalarıma giriyor
allah hepimize kolaylık versin...

bendir79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
okullar açılıyo pzt. başlıyorum bende..annem saolllllllllsun bugün yarım elmayla başladı:1shok:

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende bayramdan sonra başlıycam.zaten ek gıdakları tolere ediyor eşim iyi besliyor kaptı bu işi ellerini bile oynettırmadan yediriyor maşallah

IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kizlar ben 1 eylülde çalişmaya başladim o kadar zor ki sabah onu birakip evden çikmak içim gidiyo her sabah ben eve gelince nasil mutlu oluyo bi tanem benim canim kizim
allah hepimize kolaylik versin
ama onlar için çalişmaliyiz kizlar napalim

eylulum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ya kızlar bende 15 gün sonra başlıyorum ama hani tam da bizi tanımaya başladılar ya unuturlarmı acaba. bizden çok bakıcıyla kalıcak.

sembar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benimde 1 eylülde işe başlamam gerekiyordu ama minik kelebeğimi bırakamadım ücretsiz izine ayrılıyorum.kızlar allah hepinize kolaylıklar versin

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
1 Eylülde başladım:KK43: Ama neyseki 15 saat dersim olacak,şansıma 3. ingilizceci geldi , hem de
ilköğretime:)
Ama olmasa da süt izinlerimi öğlen 13-14:30 arası istemiştim,bütün öğleden sonralarımı boşaltacaktı md.
Bir velim bakıyor,çok şükür anlaştılar.

bercis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kizlar ben 1 eylülde çalişmaya başladim o kadar zor ki sabah onu birakip evden çikmak içim gidiyo her sabah ben eve gelince nasil mutlu oluyo bi tanem benim canim kizim
allah hepimize kolaylik versin
ama onlar için çalişmaliyiz kizlar napalim
bende pazaresi başlıcam çok zor olacak çoookkkkkkkkkkkk.sizleri bilmem ama durumum hakikaten sıkıcı

Yukarı Alt