Cam Balkon yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir?

myozotis

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
2
0
konya/selçuklu da oturuyoruz. şuan yağmur yağıyor. cam balkon komple göl oldu. bıktık havlu koymaktan gazete koyup toplamaktan. her yağmurda böyle oluyor. babam sağına soluna silikon çekti ama akan yerler silikonla kapanacak gibi değil. çok pişmanız. ama iş işten geçti.diğer balkonda pvc var onda bir damla su yok. tabi yapan firmayla alakalıdır muhtemelen.

cesurveguzel

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
1.105
399
katlanır balkon bizimkisi de içersi çok soğuk oluyor odaya katılıp oda gibi kulanılıcaksa kullanışlı olmaz yani soğuk açısından şimdi kendi evimizi aldık müteahhit katlanır yapılıcak diyor gene bana klsa diğerlerini araştırıyorum mesela ev camı gibi sürgülü resimde koyucam size ama camcı pahalı olur bu diğerinin 2 katı olur dedi bizim evdeki katlanırda yağmur suyu filan girmiyor ama dediğim gibi hem soğuk hemde çok kötü silikon kokuyor koku 2 senedir çıkmadı hala

Eklentiler

zeynokoca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
253
86
Cam balkon derken tam olarak neyi kastediyorsunuz açılabilir sistemleri mi?

elifkt01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2017
7
0
tam sana göre bir yazı linki atıyorum aradaki farklara bakabilirsin : ayrıca bulabileceğin site linki de bu ama il seçmen lazım

Son düzenleyen: Moderatör:

leylakuvvetli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2019
2
0
cam balkon yaptırırken kesinlikle öncelikle işçiliklerine dikkat edin derim.ben annemin cam balkonunu yaptırdım 2 yıl önce memun kalmadık işçilikleri o kadar kötü ki malesef o zaman da pek araştırmamıştım sonra kendi balkonumuza cam balkon yaptırmaya karar verdik bu sefer araştırma yaptık sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali sonun da usta 42 adında bi firma ile anlaştık ve yaptırdık gayet de memnun kaldık işçilik olsun malzeme olsun her açıdan sizde bi araştırın isterseniz.

Yukarı Alt