Camasirlar en iyi nasil kokar

E

EU1

Ziyaretçi
EVET ARKADASLAR IYI BIR EV HANIMI HERSEYIN EN GUZELINI YAPMAYA MUKEMMELIYETCI OLMAYA CALISIR PEKI BENIM SIZE BIR SORUM VAR CAMASIR YIKARKEN CAMASIRLAR YASKEN VE KURUYKEN MISLER GIBI KOKMASINI VE BU KOKUNUN DEVAMLILIGINI NASIL SAGLARSINIZ HANGI DETERJAN KULLANIRSINIZ KAC DERECEDE KAC SAAT YIKARSINIZ PRATIK VE DEGISIK YONTEMLERINIZ VARMIDIRa.s.

E

EU1

Ziyaretçi
Ayy benimde bu yöntemlere ihtiyacim var..
Bende ayni konuda soru sorcaktim,konunu takip edicem

dhilek

shizen & senritsu
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
1.781
10
geçenlerde bi yumuşatıcı keşfettim. bingo soft kırmızı olan. Allam nasıl buram buram parfüm kokar gibi kokuyor. yıkıyosunuz, dışarıda astığınız çamaşırın kokusu taaa burnunuza geliyor. kuruyup katlayınca aradan günler geçse dolaptan aldığınızda yine misler gibi. ben şimdi bunu kullanıyorum. daha önce yumoşuydu verneliydi...yok halt yesinler....
bu arada şunuda belirteyim deterjanda çok farkediyor. kaliteli deterjanın farkı belli oluyor....

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.453
4
bugün alacaktım isabet oldu bingo soft kırmızı tuttum aklımda teşekkürler.

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.387
174
beyazlarda arieli renklilerde omoyu kullanıyorum..
benimde yumuşatıcım bingosoft mor.
ama ben bitmesine yakın 20-25 dakika kala yumuşatıcıyı döküyorum..
o zaman çok daha fazla işe yarıyor..

manolya85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
199
0
bende vernel zencefil kokulu olanı kullanıyorum.. çok hoşuma gidiyooo.. ama bingoyu denciem bideeeee..bu ay bakalımmm..

çawrexsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
147
1
ariel,omo bu deterjanlardan şaşmıyorum.ikiside çok güzel koku bırakıyorlar çamaşırda.ben renklileri 40 derecede beyazlarıda 95 te yıkarım.bu yöntemdedende memnunum.yumuşatıcı arada sırada kullanıyorum.alırsam yumoşun bebek için olan yumşatıcısını kullanıyorum.misler gibi kokuyor.....

..hazan..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
51
0
arkadaşlar merhaba,bende bingo softun beyazına hastayım,muhteşem kokuyor ve çok kalıcı.hatta çok kişi parfümün ne diye bile soruyor.tavsiye ederim.mis kokulu günler...

M

marsel

Ziyaretçi
bingo beyaz süperr...kokusuda kalıcı...tavsiye ederim....

Yukarı Alt