Camasirlar en iyi nasil kokar

kulitta

İlahi Adalet
Pro Üye
17 Kasım 2008
12.811
2.248
Ben de CarrefourSA nın beyaz yumuşatıcısını hem hoş kokulu hem de kalıcı buldum.
Oldukça da ekonomik. Bu mağaza her şehirde yoksada - gidenlerin alıp denemesini tavsiye
ederim.

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
183
1
bıngonun kırmızısını cok onceden denedım daha reklamı ıle cıkmamıstı yanı o kadar abartılı degıl normal bı kokusu war..sımdı vernelın kırmızısını kullanıyorum hısbıskus gül cook guzel ve kalıcı tavsıye ederıım arkadaslar

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.167
4
Bende Bingo kullanıyorum beyazını ve kırmızı yı,ama kırmızı olanı herzaman bulamıyorum beyazını alıyorum.Deterjan olarak beyaz ve nevresimlerde Ariel renklilerde Ace kullanırım senelerdir.Ve çamaşırlarımı hiç dışarı asmam bi odamı ütü ve çamaşır odası yaparım hep(kiracıyım)özellikle şimdi oturduğum evin balkonları pancurla kapalı ve balkonda çeşme var balkonun açıldığı odayı çamasır odası yaptım makinamı çeşmenin olduğu duvara koydum,çamaşırları da balkonda çamasır askılığında pancurlar kapalı kurutuyorum ütümü de burada yapıyorum.Çamaşırları dışarıya asarsak kokuları maalesef kalıcı olmuyor,birde yazın güneşten sertleşiyorlar,kışında hava kirliliğinden etkileniyor biraz uzun oldu afedersiniz, ben sürekli böyle kuruttğum için kokular kalıcı oluyor. Deterjan ve yumuşatıcıdan daha önemli olan sağlıklı kurutabilmek bence kokuların daha kalıcı olmasını sağlamak için

Son düzenleme:

himeros

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
483
7
bingosoft kullanıyorum bende.beyazını. burda okumuştum ve aldım. süper kalıcı kokusu var bir bidon vernel mavi var o kaldı öyle bingoyu alınca. beğenmedim verneli.bide 6 kg lık almıştım. :KK43:

ozlemoztepe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
148
0
Yumoş extra pemdeden asla vazgecmem ve kesinlikle kısın çamasırları dısarı asmıcam gecen gunku son oldu berbat kokmustu ya resmen is kokusu aman içerde kaç gunde kurursa kurusun

Lavanda

Başını eğme dik tut
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
826
1
yumoş ekstra kullanıyordum ama en son bingo aldım oda hoşuma gitti, bi deneyin derim ben

Emrivaki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
1.472
2
bıngonun kırmızısını cok onceden denedım daha reklamı ıle cıkmamıstı yanı o kadar abartılı degıl normal bı kokusu war..sımdı vernelın kırmızısını kullanıyorum hısbıskus gül cook guzel ve kalıcı tavsıye ederıım arkadaslar
eveeet bende bunu kullanıyorum çok hoş gerçekten
buna kadar hep başka kokuları denemiştim bu güzel

mihmandar

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
460
2
kızlaar bingonun yeni çıkan soft kırmızısı süpeeer:asigim:

en kısa zamanda birkaç tane daha alıp stoklutycam çünkü bir süre sonra bunu da bozarlar ilk çıkanlar hep kaliteli oluur reklam meselesi...hihoyyyt

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
636
5
bingonun yeni çıkan lovendy olanı süper ya parfüm gibi kokuyor gucci gibi vallahi bende dün tesadüfen gördüm aldım ama harika hemen çamaşırlara koydum ahrika kokuyor aslında bitmeden bir tane daha alsam iyi olur nemelazım sonradan bozarlar gerçekten amaben bingoyu beğendim bundan öncede lilasını almıştım papatya lavanta kokulusu oda güzeldi bingo hakikaten yumoşu verneli geçti 10 üstünden 10 vallah

Yukarı Alt