çamaşırlarım miss koksun istiyorum!

pasagulsah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar ben çamaşır yıkadığımda miss gibi buram buram vernel koksun istiyorum. ama nafile tamam kokuyor ama burnunun içine sokarsan kokusunu alabiliyorsun. vernel kullanmaktan vazgeçtim bu yüzden. şimdi bingo soft kullanıyorum pembe renkli o biraz daha iyi geldi. ama annem bir çamaşır yıkar evi mis gibi parfüm kokusu sarar bende o olmuyo. var mı bir öneriniz çamaşırlarım mis gibi koksun istiyorum.
şimdiki çamaşır makinalarını da anlamış değilim zaten. azcık suyla yıkıyor ben iyi yıkandığına emin olamıyorum. şöyle foşur foşur suyu görmediğim için :) makinalarda mı var arıza bende mi bilemedim :)
varsa önerileriniz bekliyorum kızlar...

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben yıkadığım çamaşırları sonra tekrar durulatıyorum yumuşatıcıyla ozaman sanki biraz daha kalıcı oluyorlar....

esyn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
16
kızlar ben çamaşır yıkadığımda miss gibi buram buram vernel koksun istiyorum. ama nafile tamam kokuyor ama burnunun içine sokarsan kokusunu alabiliyorsun. vernel kullanmaktan vazgeçtim bu yüzden. şimdi bingo soft kullanıyorum pembe renkli o biraz daha iyi geldi. ama annem bir çamaşır yıkar evi mis gibi parfüm kokusu sarar bende o olmuyo. var mı bir öneriniz çamaşırlarım mis gibi koksun istiyorum.
şimdiki çamaşır makinalarını da anlamış değilim zaten. azcık suyla yıkıyor ben iyi yıkandığına emin olamıyorum. şöyle foşur foşur suyu görmediğim için :) makinalarda mı var arıza bende mi bilemedim :)
varsa önerileriniz bekliyorum kızlar...

yumuşatıcıyı aldıktan sonra çamaşırı biraz makinada bekletmeyi denersen koku daha kalıcı oluyor:)

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
yumuşatıcıyı aldıktan sonra çamaşırı biraz makinada bekletmeyi denersen koku daha kalıcı oluyor:)
:1yes2: sağol cnm bide öleee deniyim bari...
bizim sitede dışarı balkona çamaşır asmak yasak...
dolayısıyla va evde kurutuyorum yada kurutma makinesinde(acayipp kırışıyor)
kuruyuncaya kadar koku gitti bile:çok üzgünüm:

figo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Yumuşatıcı olarak ben size kesinlikle Bingo Soft ( Beyaz ) ı tavsiye ederim hem Türk Malı hemde gerçekten diğer yumuşatıcılara göre çok daha kalıcı ... Diğer ürünler çok satıyor gibi görünsede şu an da piyasa da en fazla satan yumuşatıcı Bingo Soft Beyaz dır... Diğer ürünlerini de denedim Bingonun ama en iyisi beyaz olanı..

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
Bende Figo Gibi Bingo Soft (beyaz) Kullaniyorum. Harika Kokusu Var Ve Kalici Tabiki.ama Deterjanda önemli Pasagülsah Persille özleşiyor Selamlar ...

pasagulsah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende ariyel kullanıyordum yeşilim bide persille bingo beyaz deniycem teşekkürler.

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.322
Yumuşatıcı olarak ben size kesinlikle Bingo Soft ( Beyaz ) ı tavsiye ederim hem Türk Malı hemde gerçekten diğer yumuşatıcılara göre çok daha kalıcı ... Diğer ürünler çok satıyor gibi görünsede şu an da piyasa da en fazla satan yumuşatıcı Bingo Soft Beyaz dır... Diğer ürünlerini de denedim Bingonun ama en iyisi beyaz olanı..
evet bende bayadır yumoş extra yı kullanıyordum kalıcı bir kokusu var ama taki beyazlarımı makineden mavi renkte çıkarıncaya kadar neden öyle oldugunu anlayamadım oldukça konsantre bir üründü belki kıvamlı olmasından kaynaklana bilir bende artık figonun da dedigi gibi bingoya geçicem beyaz renkli olanını seçicem oda olçukça kaliteli vernelde piyasada iyece bozdu kendi,birde bir şey daha belirmek isterim ki insanın burnu zamanla kokuya alışıyor mu ne kokusunu hissetmiyorsun o yüzden devamlı yumaşatıcıyı degiştirmek faylalı olur kanımca :1yes2:

yaseemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende vernelin aroma terapi leylak kokulu aldım güsel kokuyor.bide kızlar büyük boy olan yumuşatıcılar hiç iyi değil çoğu su.

Yukarı Alt