• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cameron Diaz 47 yaşında çocuk doğurdu

saskito_

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2018
1.623
1.996
4.5 senedir evliyim, 38 yaşındayım. Nerdeyse bir o kadar da tüp bebek tedavisi görüyorum. Ne zaman hamile kalacağımızı ne zaman evleneceğimizi bilemiyoruz. Kader diye birşey var. Lütfen sınanmadığınız acılar üzerinden konuşmayın. Keşke bizim hesabımıza göre olsa herşey.
 

tivoli26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
1.220
831
39 yaşındayım. 15 yıllık evliyim. 2019 ocak ayında çocuk yapmaya karar verdik. İlk denemede, doğal yollarla hamile kaldım. Kalp atışı duyamadık.Şubat ayında Kürtaj oldum. Haziran ayında tekrar denedik, yine doğal yollarla hamile kaldım. Şu anda 31. Haftadayım. İnşallah sağlıklı bir şekilde bebişimizi kucağımıza alırız.
 

ayynill

burda hayat şöyle böyle..
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2010
984
1.235
son zamanlarda açılan konular hep 30 yaşlarda olup evlenemeyenler, yaşı kaç olursa olsun hamile kalamayanlar, boşananlar, iş bulamayanlar. annelerimizin zamanında olmayan, ninelerimizin zamanında hiç hiç olmayan sorunlar artık hemen hemen 3 kişiden 1 inde var. avrupada japonyada intiharlar almış başını gitmiş. intihar bakanlığı, yalnızlık bakanlığı falan kurulmuş.bizde de yakında kurulur.bundan 20 sene önce 47 yaşında ilk çocuğunu doğurmak diye bir gündem var mıydı?dünyanın çok kötüye gittiğini düşünüyorum. bizden sonraki jenerasyonları düşünmek bile istemiyorum.bu dünyaya çocuk getirmek ne kadar mantıklı sizce?
 

LiveYourLifeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
5.409
4.634
Konu sahibinin demek istediği 47 yaşından sonra çocuk bakmanın zorlukları değil bence.
Kimisine kolay gelir kimine zor maddiyat önemli tabi ama hayatta mucizeler de olabiliyor. Ki konu sahibi de bunu demek istemiş aslında. 😊
Evet farkındayım 😊 Şöyle düşünüyorum bu konuda. Tamam çocuk sahibi olmak gerçekten hayatta yaşanabilecek en üstün duygu ve isteyen herkes hakediyor. Ancak illa olacağım diye uğraşıp o yaşta çocuk sahibi olmak birazda çocuğa haksızlık gibi oluyor maalesef. 50 yaşından sonra onunla 30 yaşındaki gibi ilgilenmen mümkün değil çünkü. İlgi her çocuğun hakkı. Ölüm genç yaşta da bulabilir bizi. Gencecik yaşta onu yapayalnız bırakma düşüncesi biraz korkutucu geliyor bana. Bu risk her zaman olsada yaşlandıkça ihtimal artıyor.
 

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
2.954
11.641
Tüp bebek bölümünde 40 yaşından sonra anne olmak isteyenler bölümüne isterseniz bir göz atın, belki biraz empati yapar anlarsınız.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

eylulcmre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.497
7.458
Hanımlar uzun sayılabilecek bir süredir burayı takip ediyorum. Evlenmediği için üzülenler var, "evlenemiyorum yaşım ilerledi çocuk yapabilecek miyim yalnız mı öleceğim" diye konular açılıyor, ya da evli olduğu halde çocuk için üzülenler var.. herkese moral olsun diye paylaşmak istedim: oyuncu cameron diaz 47 yaşında anne olduve çok sağlıklı bir kızı var. Hiçbirşey için geç değil, hayatta mucizeler her zaman var.. cameron diaz hollywood yıldızı olmasına rağmen geç evlendi , üstelik kendinden 7 yaş küçük bir beyle. Her erkek ille de 20'lik isterim diye tutturmuyor kafaların uyuşmasına önem veren vijdanlı erkekler de var dünyada. Evlenmek isteyen bekar hanımlar için çok güzel motive edici bir örnek.
ViJdanlı erkekler yok çünkü viJdan diye bir kelime yok ama vicdanlı erkek elbet vardır tabi ama Karşısına cameron diaz gibi kadın çıkarsa
 

Bibibella

LibBiBido ♈
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ocak 2010
34.080
81.882
''İlahi adalet'',''özendirmeyin böyle şeylere'' yorumları doğru mu yani ?
Burada kendi elinde olmayan sebeplerle hamileliği 35'inden,40'ından sonra yaşayacak bir sürü kadın var,bu yapılan yorumlar insanlığa sığıyor mu şimdi ? Konu sahibi ''bakın böyle örnekler de var'' demiş,hamileliği ileri yaşlarda yaşayabilecek kadınlara örnek olsun diye,bana kalırsa da örnek yanlış çünkü maddi imkanlar kesinlikle aynı değil.Ama konunun niyeti iyi,buna rağmen insanları ısrarla ''doğurmayın'' diye aşağı çekmeye çalışanlar var.Sanırsınız bu yorumu yapanlar büyütüyor o çocukları.Herkes dönsün kendi hayatına baksın,bir başkasına ''karma'' dersi vereceğine bana kalırsa.
Cidden konudaki yorumlar şok etti beni,neden birbirinizden bu kadar nefret ediyorsunuz,ben 2 erkeğin babalık yaşı üzerinden birbirine saldırdığını görmedim,resmen birbirinin açığını aramak bu.
İşte ben hiç olayı oyle algılamadığımdan alinanlarıda anlamadım 32 yaşinda evlendim doğursam en erken 35 de doğururdum 38 yaşindayım düşünmüyorum. burda kimse doğurma demiyor ki riskli olduğunu bilin diyor hele diaza bakarak pembe hayaller kurmak aşırı absürt zaten evlenen evlenir doğuran doğurur boş hayal kurmaya gerek yok diaza bakıp çünkü aynı standartlara sahip degiliz
 

Bibibella

LibBiBido ♈
ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ocak 2010
34.080
81.882
Ayrıca erken evelenilip erken bebek yapılmasınıda savunmuyorum doğru bulmuyorum ama bu demek degil ki 50 yaşında doğurun olay başka birşey doğurmak değil konu sahibi ortaya birsey attı herkes birbirine girdi yok oldu
 
Yukarı Alt