• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cameron Diaz 47 yaşında çocuk doğurdu

mutlusey

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
2.967
3.390
Onun parası var dogurmakla işi bitti işte sevicek koklicak ama bakıcıları bakacak. Hayatı kurtulmuş doğuştan ünlü birinin kızı. Gerçek hayatlar böyle değil 20 yıl sonra çocuğum j işsiz mi olack diye endişe ediyorum her gece ben.

mb1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
2.256
1.465
Evet katılıyorum. Bu konuda da ümit vadeden örnekler var her zaman, cameron diaz 43 yaşında evlendi üstüne üstlük kocası 7 yaş ufak.

İşyerimde evde kaldım diye ağlayan bir kadın vardı, 46 yaşında evlendi.
Ben 1 tane bu kişiyle de olur ileriye dönük olabilir diyeceğim biriyle karşılaşsam mucize olacak ufukta biri yani..

cikolataveturkkahvesi

Memento Mori/Fani Olduğunu Hatırla.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2011
3.556
8.461
Hanımlar uzun sayılabilecek bir süredir burayı takip ediyorum. Evlenmediği için üzülenler var, "evlenemiyorum yaşım ilerledi çocuk yapabilecek miyim yalnız mı öleceğim" diye konular açılıyor, ya da evli olduğu halde çocuk için üzülenler var.. herkese moral olsun diye paylaşmak istedim: oyuncu cameron diaz 47 yaşında anne olduve çok sağlıklı bir kızı var. Hiçbirşey için geç değil, hayatta mucizeler her zaman var.. cameron diaz hollywood yıldızı olmasına rağmen geç evlendi , üstelik kendinden 7 yaş küçük bir beyle. Her erkek ille de 20'lik isterim diye tutturmuyor kafaların uyuşmasına önem veren vijdanlı erkekler de var dünyada. Evlenmek isteyen bekar hanımlar için çok güzel motive edici bir örnek.
32 yaşında bekar biri olarak bu bana ümit verdi.
Zaten benim annem de beni 32 kardeşimi 37 yaşında doğal yolla hamile kalarak doğurmuş.
Olacağı varsa oluyor.
Bu arada sevgili bazı üyeler,
Yok çocuk isteyen 35ten önce elini çabuk tutsun yok geç kalmasın..
Herhalde siz eşeysiz üreme yaptınız.
Yani hücrelerinizle tek başınıza çoğaldınız galiba!
Konu sahibi evlenemeyenler , bekar olup üzülenler için bunu paylaşmış.
Eşin yoksa tek başına nasıl üreyeceksin acaba..
Sinir oluyorum bekar olanlara ahkam kesenlere..
Yok geç kalmayın yok 35ten önce yapın. Sanki herşey bizim elimizdeydi..
Gene sinirlendim..

30larda olan bekarlara ahkam kesmeyin ey evliler yetti yav..:KK34:

nefesalnefesver

Popüler Üye
Pro Üye
27 Haziran 2014
4.592
9.583
Hanımlar uzun sayılabilecek bir süredir burayı takip ediyorum. Evlenmediği için üzülenler var, "evlenemiyorum yaşım ilerledi çocuk yapabilecek miyim yalnız mı öleceğim" diye konular açılıyor, ya da evli olduğu halde çocuk için üzülenler var.. herkese moral olsun diye paylaşmak istedim: oyuncu cameron diaz 47 yaşında anne olduve çok sağlıklı bir kızı var. Hiçbirşey için geç değil, hayatta mucizeler her zaman var.. cameron diaz hollywood yıldızı olmasına rağmen geç evlendi , üstelik kendinden 7 yaş küçük bir beyle. Her erkek ille de 20'lik isterim diye tutturmuyor kafaların uyuşmasına önem veren vijdanlı erkekler de var dünyada. Evlenmek isteyen bekar hanımlar için çok güzel motive edici bir örnek.
mevzu herhangi bir yaşta hamile kalabilmek veya çocuk doğurabilmek değil. mevzu o çocuğu doğurduktan sonra onun peşinde koşabilmek, yetebilmek vs..
örnek verdiğiniz kişinin serveti herkesçe malum. o çocuğuna kendi olmasa bile çok sağlıklı bir gelecek bırakabilir.
biz bu ülkenin şartlarında ortalama bir gelirin üzerinde olsak dahi normal bir gelecek sunamazken, 40 küsür yaşındaki insanların çocuk sahibi olduktan sonra o çocukların hali nice olur?
tamam moral vermeye çalışıyorsunuz ama bence realite denen de bir şey var. o yaştan sonra ebeveynlik ne kadar sağlıklı olur??

Yukarı Alt