Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Canakkale///17

Konusu 'Hemşerim memleket nire ?' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Ekim 2006 başlatılmıştır.

5 Ekim 2006
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

ben çanakkale bigalıyım kimse yok galiba
    images.jpg

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ekim 2014
  2. 9 Kasım 2006
  3. EU1

EU1 Ziyaretçi

Ben de çanakkaleliyim merhaba.

4. 9 Kasım 2006
  5. masal

masal Ziyaretçi

kızz bu adam senmisin yoksa:sm_confused: :teselli:

yok ben bigalı falan değilim, öle bakmıştım..

6. 12 Kasım 2006
  7. EU1

EU1 Ziyaretçi

Hanımlar aranızda çanakkaleli yokmu? sadece merak ettim.:1yes2: Birtek Bigalı arkadaşı gördüm.

8. 18 Kasım 2006
  9. sevgi.tuana

sevgi.tuana Ziyaretçi

slm ben geliboludan sevgi

10. 18 Kasım 2006
  11. EU1

EU1 Ziyaretçi

ben de çanakkale li sayılırımmmmmmmm. her yıl çardak çan ve bayramiçe gideriz bir sürü arkadaşlarımız oldu hepside çok güzel insanlar:)

12. 23 Kasım 2006
  13. EU1

EU1 Ziyaretçi

Arkadaşım Gelibolu danda olsan Çanakkalelisin.cevap yazdığın için teşekkürler.

14. 23 Kasım 2006
  15. EU1

EU1 Ziyaretçi

Nazo sanada teşekkür ederim .Çanakkalede oturmayıp senede bir gelsende kalbinle Çanakkaleli olmuşsun sevgiler.

16. 24 Kasım 2006
  17. EU1

EU1 Ziyaretçi

göksenin canım sağol bizde ilerde çanakkale de yerleşmeyi düşünüyoruz,harika bir yer orası bizim kalbimizi 10 yıl önce fethetti orası,çok seviyoruz ailecek öpüyorum senii:)))

18. 24 Kasım 2006
  19. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Ödül Puanları:
    86
    Göksenin Ben Nasil Fark Etmedim Şu Çanakkaliler Başliğini Bende Şehitler Diyari "" Gelibolu "" Danim .. Sevgi Tuanada Geliboldanmiş Umarim Tanişiriz Bir Gün Öpüldünüz Kizlar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.