Canakkale///17

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar bende tanışmayı isterim herkese selamlar hepinizi öpüyorum .

pamukk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2006
5
0
merhaba kızlar eşimden dolayı çanakkale çardaklıyım eşimle tanışmasaydım bu güzel şehrimizi çok zor görürdüm sanırım biz her yaz çardaktayız beklerim

arSA72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
196
2
kızlar çanakkaleleı olarak bende burda hemşerılerımı görmek isterım..ben istanbulda yaşasamda topragım çanakkale biga...bunca üyenın içinde vardır elbet bizim toprakdanda :uhm:

arSA72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
196
2
bunca üyenin içinde hiç çanakkaleli yokmu yahu :uhm::çok üzgünüm: hadi kızlar nerdesinizzz:sm_confused:

ffcamdankalp

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2006
424
11
petem çiçem arayışlarımı çanakkalede mi yapsam he ne dersin tavsiye ediyon mu ? gerçi bi kötü reklamc var ama. artık onu saymayayım ben

arSA72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
196
2
kumpircim olur tabe geliboluda memleketımın en güzel yerlerınden bırı..aşk perısı asosa hıç gitmedım ama istıyorum..inşallah bıtanem görüşmek kısmet olur burdakı dostluklar arkadaslıklar cok güzel neden olmasın tabıkı..camdankalbım ablacım valla arayışlarını yapabılırsın bekar kızlara tavsıye edebılırım :)) bızım memleketın erkeklerı kılıbıkmı kılıbık:Roflol: :Roflol:tavsıye edılır:1yes2: şaka bır yana..hepınıze teşekkür ederım..cevaplar için...hadi ama başka yokmu çanakkaleli:bbo:

Ö

özleyen

Ziyaretçi
ya benizmirliyim kızlar! ama 18 mart mezunuyum bayramiç te 2yıl kaldımm. olurmu sizce hımm?????

Yukarı Alt