Canan Karatay'a diyet eleştirisi

Caddy

Popüler Üye
Pro Üye
28 Mart 2012
8.089
1.913
Bakan Akdağ, Canan Karatay'ın zayıflamak için tavsiye ettiği ürünleri internet sitesinden sattığını söyleyerek eleştirdi.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Canan Karatay'ın verdiği diyet önerilerini sert bir dille eleştirerek, Karatay'ın ürünlerini satmak için Aydın'da bir ceviz bahçesi ile anlaştığını idda etti.

"ZAYIFLAMA TAVSİYELERİNDEKİ ÜRÜNLERİ KENDİSİ SATIYOR"
Bakan Akdağ, 4 ayda 10 kilo vermeyi hedeflediğini söyledikten sonra, kalp ve iç hastalıkları profesörü Canan Karatay’ı da zayıflama konusunda verdiği tavsiyeler nedeniyle eleştirdi.

"CEVİZ BAHÇESİ İLE ANLAŞMIŞ"
Akdağ, "Böyle bilim adamlığı mı olur?" dediği Karatay için "Yiyin dediği ürünleri internet sitesinden satıyor. Aydın’a gittim, orada büyük bir ceviz bahçesi ile anlaşmış. Bu işleri konuşup da yapmayan kimse var mı? Yılda milyonların üzerinde para kazanıyorlar. ‘Lahmacun yiyebilirsin çünkü ben yedim’ denir mi" ifadelerini kullandı.
 


seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.619
32.046
Popülarizm tam olarak böyle.. emrinde de kapitalizm. Sistem tamamdır.
Önce dikkat çekici açıklamalar yap. Kaç yaşında olursan ol dikkati çek. Sonra pazar oluşsun. Sonra ilgiyi cebine yönelt.
Yapmayan?
 


papatyabuketi

İyi çocukolursan belki Şirinleribile görebilirsin
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
1.968
1.484
Okuduğum ve uyguladığım kadarıyla etkili bir yöntem karatayın beslenme tavsiyeleri ki eskiden anneannelerimizin yaptığo şeyleri anlatıyor kadın. Çekemiyorlaaar :)