İntaniye - Bulaşıcı Hastalıklar Canim babam kronik hepatit b hastasi :(

nurflz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
170
3
Kizlar meraba,yaklasik iki ay once amcami heptit b ye bagli karaciger yetmezliginden kaybettik :KK43: amcamin olumunden sonra butun kerdesleri kan verdi ve malesef babamdada hepatit b virusu varmis :KK43: :KK43: :KK43: kronik hepatit.Doktor iki ay sonraya randevu vermis tekrar kan alip degerleri yuksek cikarsa biposi yapip oyle tedaviye basliycaz demis,internette arastirdigim kadariyla virus vucuttan tamamen temizlenmiyormus,cok korkuorum babama bisey olucak die..CANLARIM VARMI ARANIZDA BU VIRUS HAKKINDA BISEY BILEN,DOGAL YOLLA VIRUSU ATAN :KK43:((( Allah askina varsa bilen yazsin cooook Canim yaniyooo cooook babam daha 51 yasinda,Rabbim tum hastalarin yardimcisi oolsunnn :KK43::KK43::KK43:

Kedilerinefendisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2012
2.271
958
eşim de kronik hepait b abileri de daha eşim 37yasında..duzenli kan kontrolü saglıklı beslenme..yalnız annene de geçmiştir sperm yoluyla gecer ası yoksa bi baktırsın..ben ası olmustum nette her sey abartı hiçbir sey olmaz korkma canım..eşim gayet iyi..

xyzxyz

Sadece İmtihan....
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
1.412
591
babamda taşıyıcı yani kronk hepatit b....babam yıllarca tedavi oldu.iğne kullandı..başını kaldıramadığı zamanlarda oldu,kendini iyi hissettiği zamanlarda...şu an çok iyi rabbim yokluğunu göstermesin şifa versin..
bol bol kayısı hoşafı içirin,enginar yemeği yedirin.karaciğeri yeniliyor.rabbim şifalar versin.sizde koruyucu iğne olacaksınız.

nurflz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
170
3
eşim de kronik hepait b abileri de daha eşim 37yasında..duzenli kan kontrolü saglıklı beslenme..yalnız annene de geçmiştir sperm yoluyla gecer ası yoksa bi baktırsın..ben ası olmustum nette her sey abartı hiçbir sey olmaz korkma canım..eşim gayet iyi..
Gecmis olsun cnm Allahim tum hastalara acil sifalar versin,sendende allahim razi olsun yorum yaptigin icin,evet anneme gecme riski var dun kan verdi annemde ,daha sonuclar cikmadi insallah onda yoktur

nurflz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
170
3
babamda taşıyıcı yani kronk hepatit b....babam yıllarca tedavi oldu.iğne kullandı..başını kaldıramadığı zamanlarda oldu,kendini iyi hissettiği zamanlarda...şu an çok iyi rabbim yokluğunu göstermesin şifa versin..
bol bol kayısı hoşafı içirin,enginar yemeği yedirin.karaciğeri yeniliyor.rabbim şifalar versin.sizde koruyucu iğne olacaksınız.
Allah sifa versin cnm babaniza,virusu tamamen attimi vucudundan yoksa baski altina mi alindi ilaclarla....enginari bizde duyduk ama Almanyada oldugumuz icin bulamadik buralarda,bakalim Turkiyeden isticez,sendende Allahim razi olsun cnm annemede okuttum yorumunu biraz rahatladi kadin nezamandir aglaya aglaya bi hal oldu,amcamida hepatit yuzuden kaybettik ya o yuzden daha cok korkuyoruz,ama Allahim buyuk hep dua ediyorum babam icin ve tum hastalar icin,Safi isminin hurmetine sifa versin tum hastalara Guzel Allahimmm...

ay__060

İnanç Sabır Dua❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
6.308
6.779
Çok geçmiş olsun ama korkmayin babamda da ayni hastalık var hatta o biyopsi de oldu ve daha baslangicmis o yüzden ilaç tedavisine basladi bir kaç ay oldu ve halsizligi AĞRIsi ( böbreklere vurmuş agriyordu) agrilari geçti doktor uç aya bir gelin dedi şikayetleri azaldigi için tedavinin ise yaradigini düşünüyor bir kaç ay sonra tekrar test yapacaklar iyi olacak inşallah Rabbim tüm hastalara şifa versin geçmiş olsun

ay__060

İnanç Sabır Dua❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
6.308
6.779
Birde bir yakinimiz da maydanoz kurunu söylemiş doktor ise yaramis bizde babama onu yapiyoruz ark.olrk ekledim annemdn alp MSj olarak yazarim isterseniz

nurflz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
170
3
Birde bir yakinimiz da maydanoz kurunu söylemiş doktor ise yaramis bizde babama onu yapiyoruz ark.olrk ekledim annemdn alp MSj olarak yazarim isterseniz
Canim gecmis olsun Allah sifa versin insallah bizim babalarimizda atlatacak Yuce Rabbimin izniyle,tamam cnm sen annene sor tarifi bana msj atarsin

xyzxyz

Sadece İmtihan....
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
1.412
591
Allah sifa versin cnm babaniza,virusu tamamen attimi vucudundan yoksa baski altina mi alindi ilaclarla....enginari bizde duyduk ama Almanyada oldugumuz icin bulamadik buralarda,bakalim Turkiyeden isticez,sendende Allahim razi olsun cnm annemede okuttum yorumunu biraz rahatladi kadin nezamandir aglaya aglaya bi hal oldu,amcamida hepatit yuzuden kaybettik ya o yuzden daha cok korkuyoruz,ama Allahim buyuk hep dua ediyorum babam icin ve tum hastalar icin,Safi isminin hurmetine sifa versin tum hastalara Guzel Allahimmm...
içiniz rahat olsun.bende büyükbabamı hepatite bağlı sirozdan kaybettim.o zamanki imkanlarla,şimdiki imkanlar farklı tabi..taşıyıcı olduğu için şu an hastalığı devam ediyor.sadece sabahları kahvaltıdan sonra bir tane hap alıyor.önceleri iğne kullandı 3 yıl,sonra iki günde bir gidip kan verdi kolları iğne olmaktan mosmordu.sabredin geçicek hepsi.o zor günler geride kaldı.aman diyeyim enginar ve kayısı hoşafını ihmal etmeyin.babam onlar sayesinde normal hayata döndüü.şimdi ayda bir hastaneye gidip kan veriyor,kontrol altında.rabbim şifalar versin.yüreğinizi ferah tutun.

Yukarı Alt