Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

ahtapot

x))))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bu markalar hakkındaki görüşlerinizi yazar mısınız

ahtapot

x))))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bnce catherine arleyin pudrası allığı ve simli eyelinerları çok güzel sizce??CADIARZU

lunitari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ikisi de iyi markalar ben çok severek kullanıyorum, fiyatları da uygun

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Canım ben flormarın farlarını göz kalemlerini rujunu kullanıyorum. memnunum. kendini yeniledi zaten. şu ikili sedefli farları nefis. almadım ama alıcam en kısa zamanda kendime. bi de ojelerini kullanıyorum. diğer markayı hiç denemedim.a.s.

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Uzun zaman önce catherine arley in bir kaç ürününü kullanmış memnun kalmamıştım. Kalitesiz gelmişti bana o zaman.Şuan kullanan bir çok bayan var ürünlerinde değişiklik yaptılar kaliteyi artırdılar. Kullanan bayanların çoğu memnun. Flor marın rimel ve farını kullanmıştım çok memnun kaldım güvenirim flormara.

ahtapot

x))))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Uzun zaman önce catherine arley in bir kaç ürününü kullanmış memnun kalmamıştım. Kalitesiz gelmişti bana o zaman.Şuan kullanan bir çok bayan var ürünlerinde değişiklik yaptılar kaliteyi artırdılar. Kullanan bayanların çoğu memnun. Flor marın rimel ve farını kullanmıştım çok memnun kaldım güvenirim flormara.
catherine arley kendini 2 sene önce yeniledi şuanda ürünleri çok güzel tavsiye ederim canım

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Flormarın göz kalemi birçok ünlü markaya taş çıkartır, hem ucuz hem kaliteli

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Ben CATHERİNE ARLEY in farlarını çok seviyorum kuzenim kullanıyor onda görmüştüm ama buralarda o marka yok malesef bulur bulmaz mutlaka birkaç rengini alıcam

evrem716

İşte benn!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
flormarın göz kalemlerini, rujunu ve farlarını kullanıyorum, çok memnunum:)))

Yukarı Alt