Catlatma ignesi 12.gün leke geldi yerlesme olabilir mi

Cadolozum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
22
4
31
MerhBa gecen ayda klomen ve catlatma ignesi olmustum 15.gunde regl olmustum bu defa 11.gunu test yaptım 2 kere erken gebelik idrar testi ve silik cizgi cikti iki farkli markanin sonra kan verdim o gun var diye heves edip dun yani kan degerim 0.715 cikti ama bugun dehset derecede belim agridi aşırı bi sanci vardi asla boyle sanci cekmem ben ve biraz once pembe leke geldi sizce regl mi oluyorum regli 14.gunu olmam gerekmezmiydi erken degil mi 12.günü yoksa yeni yerlesmis olabilir mi yasayan varsa lutfen cevap verin

Sultan Gezer

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
587
424
Kan değer yüksek bence hamilesin sancı hamilelik belirtisi de olabiliyor zaten adet sancısına benziyor yada daha fazla oluyor bence bugün doktora git bakdır ultrasondan daha garantili

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
708
1.792
0,715 değer yüksek değil bi kaç gün bekleyip tekrar kan testi yapın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
708
1.792
Evet yoktu bebek zaten ama dün leke gelince şaşırdım insallah yerlesme kanamasidir regl olursam zaten olmamistir da olmazsam kan veririm tekrar pazartesiye kadar regl olmazsam
İnşallah Rabbim gönlünüze göre versin 🌸

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 203 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi artık daha kalın ve daha az şeffaf duruma geldi. Kız bebeklerde vajina gelişmeye başladı. Erkek bebeklerin penisi artık ayırt edilebiliyor. 1 hafta gibi kısa bir sürede bebeğinizin ağırlığı iki katına çıktı. Bebeğiniz yaklaşık 7,6 gr. ağırlığında. Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sohrab

La Vita E Bella 🎈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Nisan 2020
4.221
5.288
31
MerhBa gecen ayda klomen ve catlatma ignesi olmustum 15.gunde regl olmustum bu defa 11.gunu test yaptım 2 kere erken gebelik idrar testi ve silik cizgi cikti iki farkli markanin sonra kan verdim o gun var diye heves edip dun yani kan degerim 0.715 cikti ama bugun dehset derecede belim agridi aşırı bi sanci vardi asla boyle sanci cekmem ben ve biraz once pembe leke geldi sizce regl mi oluyorum regli 14.gunu olmam gerekmezmiydi erken degil mi 12.günü yoksa yeni yerlesmis olabilir mi yasayan varsa lutfen cevap verin
Leke hangi renkti?

Cadolozum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
22
4
31
Valla ayip olmasin ama koyu pembemsi visne çürüğü gibi bi renkti dün aksam geldi 1 kere bidaha daha gelen bisey yok

joliee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2013
110
59
Evet yoktu bebek zaten ama dün leke gelince şaşırdım insallah yerlesme kanamasidir regl olursam zaten olmamistir da olmazsam kan veririm tekrar pazartesiye kadar regl olmazsam
Sonucunuz ne oldu acaba merak ettim dün aynı renkte ben de yaşadım bu ay 5 gün gecikti regl olamadım mevsim geçişi falan sebebiyle mi acaba test negatif sonuçlandı dün yapmıştım

İlginizi Çekebilir