çatlatma iğnesi olan arkadaşlar acil yardim

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Arkadaşlar bir sorum olacakti çatlatma iğnesinden sonra en fazla kaç gün sonra adet görüyorsunuz yada gördünüz.. ??

sultan49

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
arkadaşlar cevap verecek yokm u acil benim durumunda olan iğne olan yokmu ...

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
canım çatlatma iğnesinden sonra eğer hamile kalamadıysan normal adet gününde olursun..iğnenin adete bir etkisi yok

sultan49

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
eylülcüm 16. günde adet görürsün dediler hatta hafif hafif dünden bu yana sancım da vardı ama ... bilmiyorum işte acaba idrar da test yapsam çıkarmı ki... umutsuz ca soruyorum inan...

fakelove

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım benimki 20 gün sonra oldu belli omuyo ama ve benim yumurtam çatlamamıştı

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
eylülcüm 16. günde adet görürsün dediler hatta hafif hafif dünden bu yana sancım da vardı ama ... bilmiyorum işte acaba idrar da test yapsam çıkarmı ki... umutsuz ca soruyorum inan...
canım adetin geçtimi daha varmı ..

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım ben ayın 10 da çatlatma vuruluyorsam ayın 25 de adte oluyorum.6,çatlatma ignemin altsındada böyle oldu

sultan49

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
canlarım saolun verdiğiniz cevaplara yumurtam çatladı evet bugün iğneden sonraki 16. gün hafifi sancım vrdı acaba olurmuyum dedim.... adetim geçmedi normal adetime 4 gün var...

((eslem))

Canım kızım büyüyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende iğnemi vurulalı 9.günümdeyim
eylül arkadaşımın dediği gibi hamile değilsem normal adet günüm neyse o zaman olurum
fakat çatlamayıp kist filan oluştuysa buda herhalde adetin günün geçmesi ve hamile olmadığını öğrenince belli olur, benim ilk iğnem bu
inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız da bir sonraki aya gerek kalmaz yerimseniben

sultan49

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
inşaalllah eslemcim hayırlı sonuçlar alırız hepimiz.... beklemek herşeyin ilacı... bende ilk defa vuruldum iğne...

Yukarı Alt