çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

harman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
37
0
merhaba

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır bilgisi ve deneyimi olan varmı????

osenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
120
0
en az 12 ama ideali 15 erken yapılan test pozitif sonuç verir bu da umutlanmanıza neden olur.

tume

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2010
2.610
68
15-16 gün sonra yapılmalı..
erken yapılmamalı.
çatlatma iğnesi beta hcg içerir.
yani erken yaparsanız hamile değilseniz bile beta hcg yüksek çıkar..

OzzyOzzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
180
12
7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum, bugün idrar testi yaptım ama negatif çıktı. iğneden dolayı beta hcg degerının yuksek olmasından kaynaklı bıle olsa pozıtıf cıkması gerekmez mıydı ? Ne dersiniz ?

Ebirhim

Menekşe
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
594
14
7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum, bugün idrar testi yaptım ama negatif çıktı. iğneden dolayı beta hcg degerının yuksek olmasından kaynaklı bıle olsa pozıtıf cıkması gerekmez mıydı ? Ne dersiniz ?
Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:

unutmabeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
93
2
arkadaşlar çatlatma iğnesi vuruldum 11 gün oldu test yaptım ama negatif çıktı ayrıca iğneyi vurulduğum günden beri kasıklarımda ağrı halen devam etmekte ve belimde çok ağrıdı 1,2 gece sizce hamilemiyimdirr test sonucu tek çizgi ama yinede bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Yukarı Alt