çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Feyzaaaaaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
234
Merhaba bende gonal f kullandim ve catlatma ignesi vuruldum 25 temmuz
6 ve 7 ağustos gebelik testi yaptim hep başta beyaz sonradan cok zaman sonra sılık oldu ilki baya belirginleştiği , 14.gunu bugun hala umut var mi acaba bu aralar adet sancilarim oluyor ve bi anda sanki hic olmamis gibi kayboluyor doktor 10 ağustos da kan testi yaptir dedi .
Bu arada kacinci gun adet olunuyor benim ilk ayimda pek bilmiyorum

Nazom2007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Arkadaşlar bende gecen hafta burdan klomen ve catlatma ignesiyle olan gebeligimi paylaşmıştım.2 kimyasal dusugum vardi.bununda böyle olmasi beni korkuturken ne yazikki dün kesemin bile gelismedigini betaminda dustugunu öğrendim. Silik cizgisi cikanlar bel sirt kasik agrisi olanlar ve atesleri cikanlar bunlarin hepsini yasadim ve gebe kaldim.umarim guzel haberler verirsiniz.ve saglikli bi sekilde kucaginiza almanizi dilerim.

Nazom2007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Merhaba bende gonal f kullandim ve catlatma ignesi vuruldum 25 temmuz
6 ve 7 ağustos gebelik testi yaptim hep başta beyaz sonradan cok zaman sonra sılık oldu ilki baya belirginleştiği , 14.gunu bugun hala umut var mi acaba bu aralar adet sancilarim oluyor ve bi anda sanki hic olmamis gibi kayboluyor doktor 10 ağustos da kan testi yaptir dedi .
Bu arada kacinci gun adet olunuyor benim ilk ayimda pek bilmiyorum
Canim adet gunu kisiden kisiye degisiyor.ve kac gunde 1 adet olmanla alakali bir durum.

Elifcankayra

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Arkadaşlar merhaba ben adetimin 19. Günü çatlatma iğnesi vurundum klomen ve dostinex tedavisi de görüyorum aynı zamanda adetim 2 gün gecikti yumurtalarım geç büyüdüğü için iğneyi de geç vurundum bu yüzden de kafam karışık gebelik testim iğneden 9 gün sonra yaptım negatif çıktı

Babies16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.093
Arkadaşlar merhaba ben adetimin 19. Günü çatlatma iğnesi vurundum klomen ve dostinex tedavisi de görüyorum aynı zamanda adetim 2 gün gecikti yumurtalarım geç büyüdüğü için iğneyi de geç vurundum bu yüzden de kafam karışık gebelik testim iğneden 9 gün sonra yaptım negatif çıktı
Igneden 13 gun sonra fln yap.ignelerin etkisiyle gecikebiliyor

panic_attack

ignorance is bliss.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.406
Merhaba, benim yumurta takipli yani iğneli ilk ayım. Ovitrelle çatlatma iğnesini vurulduktan 9 ve 10 gün sonra silik pozitif gördüm. Bugün 11. Gündü ve sabah iyice silikleşti. Akşam da hiçbir şey kalmadı. Demek ki iğnenin etkisi vücudumdan 11 günde çıkıyor. Bat'a 3 gün var. Yani iğneden sonraki 14. Günüm 20 Kasım Salı ve kan tahlili günüm. Umudum kalmadı ama sizce olumlu bir durum var ise değer yaklaşık kaç çıkar? 5 civarı çıkar diye yorumladım sizin tecrübelerinizden.

DSC_1281.JPG
DSC_1284.JPG

Yukarı Alt