çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Zerrin59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır bilgisi ve deneyimi olan varmı????
Ignesin etkisi vurulduktan 10 gun sonra geciyormus ama bende 17 gun bekledim dun test yaptim pozitif cikti yanilma payi olurmu diye korkuyorum pazartesi kan testi yapacagim hayirlisiyla. InsaAllah sende guzel sonuclar alirsin arkadasim 🙏

Pukeleka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kizlar benimde bugun catlama ignesinden sonra 12.gunum sabah erken gebelik testi yaptim negatif. Olsaydi cikardi oyle degilmi yada sizce erkenmi yaptim. Kimisinde silikte olsa cikmis bende cikmadi ne yapmaliyimm

TTKA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Selam kızlar var mı çatlatma iğnesi sonrası iğne etkisinin geçmesini bekleyen? Kaç gün var test yaptırmanıza? Benim son 2 günüm kaldı bu günü saymazsak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-01-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 245 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dekrsz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86
6-8 ve 10. Günleri test yaptım gittikçe silikleşti. Normalde çift çıkması gerekmiyormu 4 gün içinde koyulaşır mı acaba yoksa buda mı olmadı :KK43:

dekrsz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86
Kızlar dayanamadım iğnein 12. Günü kan testi yaptırdım değer 0.665 çıktı. Bu gün 15. Gün hala adet olmadım idrar testi yaptım oda negatif gözüküyor aslında ben sanki var gibi çizgi görüyorum ama negatif gibide yani sizce kandaki değer yükselmişmidir yada neden adet olmadım hala

Yukarı Alt