çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Zerrin59

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2019
4
1
merhaba

çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yapılır bilgisi ve deneyimi olan varmı????
Ignesin etkisi vurulduktan 10 gun sonra geciyormus ama bende 17 gun bekledim dun test yaptim pozitif cikti yanilma payi olurmu diye korkuyorum pazartesi kan testi yapacagim hayirlisiyla. InsaAllah sende guzel sonuclar alirsin arkadasim 🙏

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.618
3.823
Canim ben 27 martta catlatma ignesi vuruldum dün 12 nisanda evde test yaptim pozitif cikti ignenin etkisi gecmismidir hamilemiyim cvp verin
İğnenin üzerinden 16 gün geçmiş büyük ihtimal hamilesin hayırlı olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.618
3.823
InsaAllah pazartesi kan testindede pozitif cikar korkuyorum ilacin etkiside olmus olabilir dediler
Genelde en geç 15 günde geçer diye biliyorum inşallah hamişsindir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 202 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 hafta içinde , bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılacaktır. İdrar sterildir ve amniyotik sıvının düzenli değişimi sırasında o da taşınır. Hamileliğin ilerleyen zamanlarında günlük yaklaşık yarım litre idrar atılır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 3-5 cm oldu. Artık mm yerine cm kullanmaya başladık. Bebeğinizin ağırlığı 8 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Pukeleka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
66
4
Kizlar benimde bugun catlama ignesinden sonra 12.gunum sabah erken gebelik testi yaptim negatif. Olsaydi cikardi oyle degilmi yada sizce erkenmi yaptim. Kimisinde silikte olsa cikmis bende cikmadi ne yapmaliyimm

TTKA

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
271
297
Selam kızlar var mı çatlatma iğnesi sonrası iğne etkisinin geçmesini bekleyen? Kaç gün var test yaptırmanıza? Benim son 2 günüm kaldı bu günü saymazsak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

dekrsz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
398
269
6-8 ve 10. Günleri test yaptım gittikçe silikleşti. Normalde çift çıkması gerekmiyormu 4 gün içinde koyulaşır mı acaba yoksa buda mı olmadı :KK43:

dekrsz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
398
269
Kızlar dayanamadım iğnein 12. Günü kan testi yaptırdım değer 0.665 çıktı. Bu gün 15. Gün hala adet olmadım idrar testi yaptım oda negatif gözüküyor aslında ben sanki var gibi çizgi görüyorum ama negatif gibide yani sizce kandaki değer yükselmişmidir yada neden adet olmadım hala

Yukarı Alt