çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Didem1695

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
1
0
Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:
Merhaba bende çatlama iğnesi vuruldum bugun 7 gün oldu idrar testi yaptım çift çizgi sizce hamilemiyim

Rzgrksy

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
259
211
Merhaba, 8 aydır evliyim ama gebe kalamadım ve prolaktin yüksekliği sebebiyle doxtinex kullandım. Doktora tahlile gittiğimde aşırı düşmüş deyip dozunu düşürdü. Adetken klomen tedavisine başladım. Bir hafta somra gittiğimde sol tarafımda 3 yumurta oluşmuş ve büyümüş ama mm sini bilmiyorum. Malesef sağda ki büyümemiş. Daha sonra pazar günü chorriomon 5000 lik çatlatma iğnesi kullandım. Pazartesi çarşamba cuma günü beraberlik dedi ama biz pazartesiyi değerlendiremedik. Dayanamayıp gebelik testi yaptım fakat ilaç etkisiyle bile pozitif çıkmadı acaba işe yaramadı mı? Ovulasyon testi de pazar ve salı günü pozitifti. Lütfen yardımcı olun beklemek o kadar zor ki 28 yaşındayım geç mi kaldım😥

Rzgrksy

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
259
211
Merhaba bende çatlama iğnesi vuruldum bugun 7 gün oldu idrar testi yaptım çift çizgi sizce hamilemiyim
İlaç vücuttan atılmadığı için pozitif çıkar o nedenle mutlaka adet gecikmesi olmalı. Sendr en azından testte çift çizgi olmuş bende direk negatif göründü 6. Günde

Efsun13371

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
2
0
Merhaba bende yumurta çatlatma iğnesi oldum bugün 11. Gün idrar testi negatif çıktı adet günümde 2 gün geçti ama ben normalde düzensiz adet oluyorum. 2 3 sonra sonuç değişir mi suan kesin negatif mi bilemiyorum?

Rojdatekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
64
35
Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:
Benimde bugün çatlatma ignesinin 13.gunu test yaptım iki çizgi çıktı ikinci çizgi silik çıktı ama sizce hamilemiyim

Yukarı Alt