Cem Çelik tedavi görenler?

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
135
37
Merhaba arkadaşlar,
Bahçeci Umut Cem Çelik ile tüp bebek tedavisi olanlar deneyimlerini paylaşabilir misiniz? Olumlu olumsuz yönleri nelerdir? Teşekkürler

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
135
37
Merhaba Cem hoca gidiyorum çok memnunum transferim yapıldı bekliyorum
Yoğunluğu nasıl oluyor? Şuan Aralık'tan önceye randevu vermiyorlar hep dolu. Bu kadar yoğun bir doktor kontrollerde muayeneleri nasıl geçiyor?

SiriNe__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2015
325
134
Yoğunluğu nasıl oluyor? Şuan Aralık'tan önceye randevu vermiyorlar hep dolu. Bu kadar yoğun bir doktor kontrollerde muayeneleri nasıl geçiyor?
cem hocaya gittim amh.0.39 ilk sefer de.şükür 10.haftadayım. darısı isteyen herkesin başına.
malesef o sıkıntı hep var. şimdi bir de prof. oldu programı daha da yoğunlaşmış. tedavi de pek doktoru görmüyorsun. yumurta toplama da bikaç kez muaynede görüyorsun onun harici ilaç değişimleri anlatımları vs.. hemşireleri danışmanları ilgileniyor. yum.toplama transfer vs.. onlara tabiki cem bey ilgileniyor.21ekim kontrole gittim en son ana baba günüydü..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-05-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 163 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bebeğinizin gelişimi aminosentez veya AFP (alfa feto protein) tarama testi ile değerlendirilebilir. Bu iki test ayrıca doğum kusurlarını incelemek için de kullanılır. Eğer AFP düzeyi yüksek çıkarsa, akabinde amniyosentez tavsiye edilir. AFP annenin kanına yapılan bir testdir. Amniyosentezde ise, karın ve rahim duvarından bir iğne sokularak amniyotik sıvıdan örnek alınır ve bu amniyotik sıvı örneği test edilir. Anneler hamilelik boyunca sırt ağrıları çekebilirler. Hamilelik için tasarlanmış kemerlerden kullanabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
135
37
cem hocaya gittim amh.0.39 ilk sefer de.şükür 10.haftadayım. darısı isteyen herkesin başına.
malesef o sıkıntı hep var. şimdi bir de prof. oldu programı daha da yoğunlaşmış. tedavi de pek doktoru görmüyorsun. yumurta toplama da bikaç kez muaynede görüyorsun onun harici ilaç değişimleri anlatımları vs.. hemşireleri danışmanları ilgileniyor. yum.toplama transfer vs.. onlara tabiki cem bey ilgileniyor.21ekim kontrole gittim en son ana baba günüydü..
En azından nasıl bir tedavi uygulayacağını falan anlatıyordur dimi? Kontrol muayenelerini de kendi yapıyor ilaçları da protokolü de kendi belirlemiyor mu? İlaç anlatımını hemşire yapsın da diğerlerini Cem hoca yapsın yeter:)

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
1.022
4.364
Bende Cem Bey de tedavi oldum ilk denemem maalesef negatif ikinci için ocak ayını bekliyoruz.
çok yoğun Evet söylendiği gibi doktor zaten ilk görüşmede sana nasıl bir yol izleyeceğini anlatıyor tedavi sürecini hakkında bilgi veriyor ama yumurta toplama işlemi transferde bide muayenelerde görüyorsun muayenelerde de çok fazla görme vaktin soru sorma şansin olmuyor bunları bilerek git😊

Dryshe

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2018
233
197
Evet yoğun ama ilgili sorduğunda cevap alabiliyorsun ilaç tarif hemşireler yapıyor muayeneleri Cem hoca yapıyor bana çok ilgili geldi diğer merkezlere göre

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
135
37
Evet yoğun ama ilgili sorduğunda cevap alabiliyorsun ilaç tarif hemşireler yapıyor muayeneleri Cem hoca yapıyor bana çok ilgili geldi diğer merkezlere göre
Zaten önemli olan o, tabi ki ilaçları anlatmasını beklemem ama arada bir ne yapmam gerektiğini söylese iyi olur:) Bana durumumla ilgili kontroller esnasında bilgi verse güzel olur. Bir de telefonla ulaşılabiliyor mu? Arama ya da mesaj bakıyor mu?

Dryshe

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2018
233
197
Zaten önemli olan o, tabi ki ilaçları anlatmasını beklemem ama arada bir ne yapmam gerektiğini söylese iyi olur:) Bana durumumla ilgili kontroller esnasında bilgi verse güzel olur. Bir de telefonla ulaşılabiliyor mu? Arama ya da mesaj bakıyor mu?
Numarasını veriyor ama hiç aramadım yazmadım muayene sırasında durumunu söylüyor nasıl gittiğini

Yukarı Alt