Cem Fıçıcıoğlu tedavi olanlar?

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
132
37
Merhaba arkadaşlar, Cem Fıçıcıoğlu'nda tüp bebek tedavisi olanlar var mıdır? Yıllarca Yeditepe Üniversitesi Hastanesindeydi şimdi Acıbadem Kozyatağına geçmiş. Kozyatağında henüz açılmadığı için işlemleri Acıbadem Altunizade de yapıyormuş. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
143
131
Merhaba arkadaşlar, Cem Fıçıcıoğlu'nda tüp bebek tedavisi olanlar var mıdır? Yıllarca Yeditepe Üniversitesi Hastanesindeydi şimdi Acıbadem Kozyatağına geçmiş. Kozyatağında henüz açılmadığı için işlemleri Acıbadem Altunizade de yapıyormuş. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden
Merhabalar ben varım Ağustos ayından beri cem hocanın hastasıyım 5 kasımda da inşallah transferim olucak
Öncelikle ben çok memnunum kendisinden yumurta toplama işlemini altunizade acıbadem de yaptı evet kontrolleri kozyatağında yapıyor özellikle sormak istediğin şeyler nelerse elimden geldiğince cevaplarm detayları :)

yellowspring

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
35
4
Merhaba,
Kontrolleri ve tüm işlemleri kendisi mi yapıyor bir de ücret bilgisini paylaşabilir misin?

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
132
37
Merhabalar ben varım Ağustos ayından beri cem hocanın hastasıyım 5 kasımda da inşallah transferim olucak
Öncelikle ben çok memnunum kendisinden yumurta toplama işlemini altunizade acıbadem de yaptı evet kontrolleri kozyatağında yapıyor özellikle sormak istediğin şeyler nelerse elimden geldiğince cevaplarm detayları :)
Kontroller nasıl geçiyor yeterince ilgili ve açıklama yapıyor mu? Benim son gittiğim hiç açıklama yapmadan hızlıca muayene edip gönderiyordu da o yüzden böyle olsun istemiyorum. Karşımda net ve duruşu dik emin bir doktor görmek istiyorum. Herşeyle özenli ne ilacı verdiğini hatırlayan ona göre muamele eden. Geçiştirmeyen

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
143
131
Merhaba,
Kontrolleri ve tüm işlemleri kendisi mi yapıyor bir de ücret bilgisini paylaşabilir misin?
Evet bütün işlemlerimde kendisiyle görüştüm kendi ilgilendi ücret ilaçlar hariç 9800 dendi ilaçlar 3 bini buldu bide dondurma ücreti eklendi ona da yıllkk 1900 dediler

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
143
131
Kontroller nasıl geçiyor yeterince ilgili ve açıklama yapıyor mu? Benim son gittiğim hiç açıklama yapmadan hızlıca muayene edip gönderiyordu da o yüzden böyle olsun istemiyorum. Karşımda net ve duruşu dik emin bir doktor görmek istiyorum. Herşeyle özenli ne ilacı verdiğini hatırlayan ona göre muamele eden. Geçiştirmeyen
Bende ilk gittiğimde söylediğinz gbi hızlı hemen muayene faln dedm noluyo ama sonra farkettim ki kalabalık hastası çok olduğu günlerde böyle hızlı muayenesi oluyo ancak daha rahatken baya oturup tüp harici güncel konular bile konuştuk kendisiyle yani bu bi bakımdan iyi çünkü kendisi cok iyi bi dr ki o kadar gelen var kalabalık oluyo ve biz erkek infertilitesi yüzünden gidiyoruz Bu işler biraz kişiden kişiye göre değişir bana göre ilgili bi dr yorumları bnde okumuştm olumlu olumsuz tek bi yorum beni ona götürdü bi hanfendi cem beyle tüp denediğini ancak olumsuz olduğunı bidahaki denemeyi gene onunla yapacağını yazmıştı bu memnunluk belirtisi olursa senden olmazsa doktordan diye bi algı var bilirsin buna rağmen yine cem hocaya gidicem demesi benim dikkatimi çekmişti . Ha dersin ben beğenmedim ona bişey diyemem kişisel biraz bu konular ama asistanları falanda cok ilgili çocuğa anlatır gibi ilaçları vs detaylıca anlattılar hepsinin telefonu var ulaşabiliyorum aklıma bişey takılırsa

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
143
131
Ben sorduğum her soruya aklıma takılan herşeye muhattap buldum yani kontrol açısından benim bi problemim olmadığı için öyle oturupta şöyle yapalım bunu yapalım demedk sorun yok bende eşimin sperm kalitesi morfolojisi falan sorunlu o yüzden kontrollerde klasik muayene sizin bi probleminiz varsa ben destek olup açıklama yapacağını düşünüyorum

Efloral

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2019
132
37
Ben sorduğum her soruya aklıma takılan herşeye muhattap buldum yani kontrol açısından benim bi problemim olmadığı için öyle oturupta şöyle yapalım bunu yapalım demedk sorun yok bende eşimin sperm kalitesi morfolojisi falan sorunlu o yüzden kontrollerde klasik muayene sizin bi probleminiz varsa ben destek olup açıklama yapacağını düşünüyorum
Benim de problem yok aslında hiç. Ama yumurta toplamadan bi çıktım çok çok az adette ve o da kalitesiz dendi. Hepimiz şok olduk çünkü bir problemim yoktu. Dolayısıyla şimdi artık böyle bir durum söz konusu, tekrar öyle olmaması için uğraşmamız gerek nerde hata yapıldı bilmiyorum ama benm gibi hiç sorunsuz birinden yumurta alamadı ki amh ve rezervim çok iyi gözüküyor. Asistanların iyi olması da çok önemli. Onun dışında doktora istediğinizde ulaşabildiniz mi mesaj ya da arayarak yoksa hep asistanlarla mı iletişim kurdunuz

yellowspring

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
35
4
Benim de problem yok aslında hiç. Ama yumurta toplamadan bi çıktım çok çok az adette ve o da kalitesiz dendi. Hepimiz şok olduk çünkü bir problemim yoktu. Dolayısıyla şimdi artık böyle bir durum söz konusu, tekrar öyle olmaması için uğraşmamız gerek nerde hata yapıldı bilmiyorum ama benm gibi hiç sorunsuz birinden yumurta alamadı ki amh ve rezervim çok iyi gözüküyor. Asistanların iyi olması da çok önemli. Onun dışında doktora istediğinizde ulaşabildiniz mi mesaj ya da arayarak yoksa hep asistanlarla mı iletişim kurdunuz
Yumurta geliştirma aşamasında kaç tane yumurta görünüyodu?

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
143
131
Yumurta toplamadan önce biçok insana sayı bile vermişşler hatta bana sayı söylenmedi çoktu sadece ama kontroller de aslında nasıl anlamadılar yada ilaçlardandır diye düşünüyorum 🤔 benim 24 yum toplandı toplamadan sonra da dr la iletişim kurdum kaç tanesi 5.güne gitti diye asistandan değil doktorun birebir ağzından takip ettik hatta spermin cok kalitesiz olduğunu söyledi panik yapmıştık ancak 10 tanesi 5.gün donduruldu bunların bilgisini cem beyden aldım bi kaç kere bi sorum icin asistanla iletişime geçmiştim gittiğimde bana niye beni aramıyosun dedi dedm yoğun oluyosunuz diye cekindim asistana sordum beni de ara mutlaka haber ver herşeyini demişti

Yukarı Alt