Çene Ameliyatı

Larastone

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
37
10
Merhaba. Evet tamda dediğiniz gibi oldu. Önce çenemin darlığını halletmem gerekiyor,sonra hala sorun var gibi gelirse görsel olarak o zaman törpülemeyi düşünebilirim.Yaşım çok ufak değil ama ortodonti doktorum Ankarada biraz meşhur yani ameliyat gereken hastaları ameliyatsız tedavi etmesi ile. Açıkcası ameliyatı hiç göze alamıyorum. Bu genişletme tedavisine başlayacağım önümüzdeki hafta, umarım sonuç alırım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için:)
Evet çene ameliyatı çok kolay bir ameliyat değil ve bazı doktorlar ameliyatsızda tedaviyi sürdürebiliyor. Çünkü genelde hastalar ameliyt olayına pek sıcak bakmıyor. Asimetri ne kadar düzelir bilmiyorum ama eskisine göre daha iyi olur diye düşünüyorum. Bence de doğru karar vermişsiniz umarım sonuçta iyi olur :)

BlancKahkul

Allah var, Allah yâr..
Pro Üye
4 Ağustos 2014
2.501
2.919
Profilinize koysanız kaldırabilirsiniz fotoğrafınızı. Belki de abartıyorsunuzdur bıçak altına yatmaya değmez

cecenn

J'ai dit oui
Pro Üye
14 Mart 2011
9.661
2.368
Profilinize koysanız kaldırabilirsiniz fotoğrafınızı. Belki de abartıyorsunuzdur bıçak altına yatmaya değmez
Aynen bazı resimlerde normal geliyor bazılarında garip geliyor. Resim atabilirim özelden merak ettiyseniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cmrrre

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
1
0
Merhaba aynı sorun bendede var özelden fotoğrafınızı atabilir misiniz rica etsem

arzusengul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
29
17
valla ben bu konuyu kafama takıyordum sonradan vazgeçtim böyleyse bir sebebi var mantalitesi oluştu kafamda.

Yukarı Alt