Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Çene estetiği

Konusu 'Çene Estetiği' forumundadır ve Komanchero tarafından 4 Aralık 2017 başlatılmıştır.

4 Aralık 2017
    Konu Sahibi : Komanchero
  1. Komanchero

Komanchero Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar Merhaba ben çeneme implant yaptıracağım ama doktorum bana medpor implantı önerdi ama bazı yabancı kaynak sitelerde araştırdığım kadarıyla medpor sorun yaratıyormuş çene ucu estetiği konusunda medpor da sıkıntı yaşayan oldu mu? Silikon daha mı iyi? ve son olarak kayma yapıyor mu?

2. 11 Ocak 2018
  3. gardenrose

gardenrose Sen Koru Yarabbim!!! Üye

Ödül Puanları:
    113
    medpor çene civata ile çeneye sabitleniyor bu yüzden kayma yapmaz sanırım. benim çene ucumda medpor silikon var civatalı 1 yıl oldu taktıralı

4. 2 Nisan 2018
  5. Fii

Fii Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba merak ettim ameliyat oldunuz mu?bende olmak istiyorum ve çok araştırdım

6. 2 Nisan 2018
  7. Fii

Fii Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Silikon çene kemiğini eritebiliyormuş.medporda kemiğe benzer olduğu için onu koymak için ağız içinden daha büyük kesi açmak gerekiyormuş

8. 21 Ağustos 2018
  9. Esragvr

Esragvr Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba benimde çenemde gerilik var estetik doktoruyla görüştüm bana ismini söylemedi çene altından kesik açıp çeneye vidalayacğz dedi ben hala düşünme aşamasındayım sizin ameliyatınız nasıl geçti şimdi ne durumdasınız bilgi verebilirmisinz acaba doktorumun bana anlattığı sizin yöntemle aynımı

10. 18 Eylül 2018
  11. gardenrose

gardenrose Sen Koru Yarabbim!!! Üye

Ödül Puanları:
    113
    merhaba , yeni gördüm yazınızı kusura bakmayın.

aynı anlattığınız gibi civatalı çene implantı yapıldı. ama bana ağız içinden koyuldu o yüzden çok zorlandım. dikişlerim patladı ağız içi 2 kez dikildi falan. çene altından daha mantıklı.

12. 21 Eylül 2018
  13. Dilara kaya

Dilara kaya Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Merhaba canim bnde ameliyat oldum geçen sene alt çene ucuna metbor takıldı ve bu ameliyati olurken hiç bir bilgiye sahip değildim herneyse yabancı madde olduğu icin bazı vücutlar kabul.etmiyor benimki enfeksiyon oldu alt çene altında sürekli akıntı gelmeye başladı bir sene içinde 3 kez ameliyat oldum bu metbor ameliyat ortamın da çıkartılıp temizlendi yine takıldı ilaç tedavisi gördüm ama hiç bişey ise yaramadı vücut almayınca almıyor çok zor zamanlar yaşadım 1 eylülde gidip çıkartırdım kurtuldum şuan normale dönmeye çalışıyorum yani bende bu şekil oldu sende veya baskasinda da olcak die bişey yok kimisi takıyor çok güzel ve başarılı bi sonuç elde ediyor ama dediğim gibi benim vücudum kabul etmedi çok zor zamanlar yaşadım.. ameliyat olacaksan çok.iyi dusun .derim tekrar geçmiş olsun

14. 23 Eylül 2018
  15. Esragvr

Esragvr Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Peki şimdi durumu iyimi görüntüsü nasıl

16. 1 Ocak 2019
  17. dreamlifes

dreamlifes Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar rica etsem fiyat bilgisi paylaşır mısınız? Ben de düşünüyorum ama fiyatlarla ilgili hiç bir bilgim yok