çene protezi - Ali Mezdeği

Sisi20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
165
74
Merhaba arkadaşlar,
çene protezi taktırmayı düsüşüyorum ama gercekten cok az bilgi var forumda bu konuyla ilgilli. daha cok herkes sorunlarını paylasmıs. Ali Mezdeğiyi cok okudum cene ameliyatı konusunda. Ali beye ameliyat olmus birileri var mı bizimle tecrübelerini paylasmak isteyen?

Bracehater

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
38
10
Ben gecen yil cene torpuleme ameliyati oldum ama memnun kalmadim. Hic bir degisiklik olmadi cenemde hatta on tarafi su an daha bir belirgin hale geldi. Revizyon yapilacak bakalim insallah bu defa memnun kalirim. Cene protezi hakkinda yardimci olamicam kusura bakmayin ama genel olarak insanlar iyi yonde bahsediyorlar Ali beyden. Kisilik olarak bencede cok zarif bir insan. Bir gidip gorusun derim. Oncesi sonrasi resimlere falan bakarsiniz karar vermek kolaylasir belki bu sekilde.

Sisi20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
165
74
Ben gecen yil cene torpuleme ameliyati oldum ama memnun kalmadim. Hic bir degisiklik olmadi cenemde hatta on tarafi su an daha bir belirgin hale geldi. Revizyon yapilacak bakalim insallah bu defa memnun kalirim. Cene protezi hakkinda yardimci olamicam kusura bakmayin ama genel olarak insanlar iyi yonde bahsediyorlar Ali beyden. Kisilik olarak bencede cok zarif bir insan. Bir gidip gorusun derim. Oncesi sonrasi resimlere falan bakarsiniz karar vermek kolaylasir belki bu sekilde.
tesekkurler cevabiniz icin. gecmis olsun size umarim revizyon sonucundan memnun kalirsiniz

gardenrose

Sen Koru Yarabbim!!!
Kayıtlı Üye
21 Mart 2012
906
119
Merhaba arkadaşlar,
çene protezi taktırmayı düsüşüyorum ama gercekten cok az bilgi var forumda bu konuyla ilgilli. daha cok herkes sorunlarını paylasmıs. Ali Mezdeğiyi cok okudum cene ameliyatı konusunda. Ali beye ameliyat olmus birileri var mı bizimle tecrübelerini paylasmak isteyen?
merhaba ,
çene protezi taktırdım 4 ay oldu soruların olursa cevaplarım seve seve. doktorum ankarada esabil eker 'di

Sisi20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
165
74
merhaba ,
çene protezi taktırdım 4 ay oldu soruların olursa cevaplarım seve seve. doktorum ankarada esabil eker 'di
Hangi protez kullanıldı? Ve ameliyat sonrası sürecinizi çok merak ediyorum. Forumda bi kaç kötü şey okudu uzun süreli uyuşma dikişlerin atması iltihap gibi seyler. Ve tabi ki görüntüsünü de öncesi sonrası fotoğrafınızı görmek isterdim :)

miss blue

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
893
461
Merhaba bende çene protezi ameliyatı oldum. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim.
Slm canim oncelikle gecmis olsun simdi nasilsin kendini nasil hissediyorsun cene pritezini tam olarak ne icin yaptirdin foton varmi. Benimde yuzumun kenarlari cok sivri de yuzum koseli duruyo resmen

1kadinn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5
0
Kızlar medpor İmplant ameliyatı olanlar alt ceneye bilgi verebilir mi? 4 gün önce ameliyat oldum ve cok korkuyorum. Yüzüm çok garip gözüküyor. Ne zaman iyileşir bu süreç nasıl ilerler bilgi verebilecek olan herkesten yardım bekliyorum :KK43:

Yukarı Alt