Çene törpületme hakkında

Dilek ada

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Merhabalar ben Ali Mezdeği ye çift çene ameliyatı oldum törpülemede yapıldı bu ameliyatların en iyisi kesinlikle Ali Mezdeği

YesimBoz1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar merhaba ben de amelıyat oldum cene torpuleme dıye gıttım ama sanırım baya uzun geldı kestı doktor,acı cekmedım morluk olmadı tek sıkıntım 3 hafta boyunca taktıgım bandajdı ona da sıkıntı denırse suan yandan onden kendımı oldukca begenıyorum
Selam aslıı bende çenemi törpülettirdim suanda alt dudagımı fazla kıpırdatamıyorum uyusuk ve hıssız gibi 4. Gün suanda gecicekmii ? Ve yanaklarım şisti cenemle normalmi

YesimBoz1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Madmassele bende cene torpuleme amelıyatı oldum aynı senın yasadıgın seylerı bırebır yasıyorum lutfen bana maıl adresını yaz sana acıl danısmak ıstedgım seyler var.konusmam bozuldu yuzum bır yanı sıs hala ınmıyor bır hafta oldu benım tam , peltek konusuyorum alt dudagım yukarı alındı assagıda gıdık olabılır dıye , gulusum berbat oldu , alt dudagım alt dıslerımı kapatıyor . Bana fıkır ve gercekten ınıyormu zamanla okudum kadarıyla bır hafta ıcınde ınermıs zaten belırgın sıslıkler ama bende hala şiş sag tarafı çenemin ? Ya dudagım ne olucak o ayrı bı konu hem yamuk hem yukarda hemde uyusuk , suanda cok moralım bozuk

bambi006

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.381
Ali mezdegi keske ankarayada gelse hemen olurdum cene törpüleme ameliyati kendisine

Yukarı Alt