• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çeyiz takımı fiyatı çok mu

Senan

✌️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
163
306
Dolar bu kadar yüksek seyrederken hata edersiniz şuan almakla :) bekleyin bi süre daha bu fiyatın çok altında alabilirsiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-06-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Stardust-Boo

Move on honey ;)
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
691
1.130
bana çok geldi. Saydığınız şeylerin tahmini 5000 TL civarı tutması gerek bence, ortalama.
Daha uyguna bulur musunuz, bilemiyorum tabii. Malum piyasa uçmuş.🤷🏼‍♀️
Dolar bu kadar yüksek seyrederken hata edersiniz şuan almakla :) bekleyin bi süre daha bu fiyatın çok altında alabilirsiniz.
Ben de fiyatı yüksek bulduğum için parça parça alma kararı aldım şu an ya da daha uygun bir fırsat çıkarsa o şekilde alırım. 😊

Piremsesdiyari34

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
132
200
Merhaba,

Annem bir süredir bana çeyiz almak istiyor, ben de bu konuya sıcak bakıyorum, sonradan telaş yapmaktan iyidir diye. Bugün gayet beğendiğimiz bir takımın fiyatı hakkında yorumunuzu almak istedim. Korkmaz çelik seti, elektro set(çaycı, kahve makinesi, blendir, tost makinesi) , yemek takımı, çatal bıçak takımı, kahvaltı takımı ve Emsan granit takımı elden 15 ay taksitle 8400 TL. Kredi kartı taksitli halide 7500 TL. Sizce fiyatı nasıl? Çok mu fazla yoksa iyi mi ?
ben daha bir kaç ay önce korkmaz çelik tencere ve granite 2100 gibi bir rakam verdim hepsini takım almadım tek tek farklı markaların bana göre en iyisi olanlarını almayı tercih ettim ki ölümcül indirimleri takip ederek aldım 10 bini geçmiştir öyle söyliyim şuanda fiyatların uçtuğunu düşünürsek oldukça makul

morportakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
4.026
8.599
Vakit yoksa alin
Yoksa bu fiyat yüksek.

Takipte kalip her parcayi indirimdeyken alin cok daha uyguna gelir. Emsan 14 parca granit takim bugun netten baktim 460 tl.
9 parcaliklar ki gayet yeterli takimlar 300 tl.

Yukarı Alt