• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Champix sigara bırakma ilacı

Nurov

🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
2.823
5.701
Selam kızlar champix diye bir ilaç varmış sigara bırakmaya yarıyormuş, kullanan bilgisi olan var mı aranızda, eşim kullanacak da nette baya olumlu yorumlar okuduk, bırakmayı düşünenlere de fikir olur hem

Aselhannn

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
578
456
Selam kızlar champix diye bir ilaç varmış sigara bırakmaya yarıyormuş, kullanan bilgisi olan var mı aranızda, eşim kullanacak da nette baya olumlu yorumlar okuduk, bırakmayı düşünenlere de fikir olur hem
Benmde eşim kullanyo ama hastaneden sigara bırakma bölümünden raporla eczaneden aldk. Bırakıyo şimdi sigarayı sizde eczane dışında satılan ürünleri sakın almayn. Sağlık bakanlığı onaylı olmalı

Nurov

🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
2.823
5.701
Öyle yapıcaz bizde, peki bir yan etkisi var mı ne kadar oldu başlayalı eşiniz, tiksinme falan mı oluyor

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.178
11.659
merhaba ben 2 ay-2 ay olmak üzere 4 ay kullandım
hiç bir etkisini de görmedim
klasik ama kafada bitireceksin
yan etkisi olarak muazzam dehşetül vahşet mide bulantısı kramplar her gün ve her gün canımdan can gitti

Nurov

🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
2.823
5.701
yan etkisi olarak muazzam dehşetül vahşet mide bulantısı kramplar her gün ve her gün canımdan can gitti
Hadi ya duymuştum bu yak etkisini de bakalım belki kişiden kişiye değişiyordur yine de bi denesin madem😐

safi.naz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
1.650
3.159
Dolayısıyla iştah kaybı oluyordur, o dönemde kilo verdiniz mi? Bir taşla iki kuş vurabilir miyim hesabına girdim şu anda :)

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.178
11.659
Dolayısıyla iştah kaybı oluyordur, o dönemde kilo verdiniz mi? Bir taşla iki kuş vurabilir miyim hesabına girdim şu anda :)
kilo vermedim açıkçası
sabahları yıkıcı mide bulantısı oldu evet ama saat 11 civarı normale dönüyor sonra öğle yemeği akşam yemeği derken benim kilom aynıydı :KK43:

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.371
3.044
İlacın depresyona soktuğunu ve intihara bile sürüklediğini okumuştum bu forumda, sigara ile ilgili konulara bakın.
Ben gebelikten önce Allen Carr’ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu adlı kitabı ile bıraktım. Kesinlikle onu tavsiye ederim, ben kafamda bitirdim. Bıraktıktan sonra ne canım istedi, ne keşke içsem dedim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nurov

🐾
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
2.823
5.701
İlacın depresyona soktuğunu ve intihara bile sürüklediğini okumuştum bu forumda, sigara ile ilgili konulara bakın.
Ben gebelikten önce Allen Carr’ın Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu adlı kitabı ile bıraktım. Kesinlikle onu tavsiye ederim, ben kafamda bitirdim. Bıraktıktan sonra ne canım istedi, ne keşke içsem dedim.
Benimki kitap okumaz kafada da bitirmiyo ilacın öyle bir etkisinin olmadığı bilimsel bi şekilde ispatlanmış, o yüzden bi denicez bakalım inş bırakır

mabel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
915
1.356
İki tanıdığım bu ilaçla bıraktı ki çok uzun zamandır içen insanlardı denesin bence

Yukarı Alt