Chia tohumu ile zayıflayan var mı?

Ecrin_17

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
Arkadaşlar bugün net de gezinirken ünlü bir bayanın chia tohumu ile 3 ayda 25 kilo verdiğini gördüm ve çoook heyanlandımmm.. :) yemeklerden önce yoğurda bi 1kasik chia ekleyip tüketmiş...ve yediklerinden de kismadigini söylüyor... Benim de 20 kilo fazlam var zayiflamak istiyorummm acil... :KK73:Chia tohumunu deneyen ve cevresinde deneyenlerden haberdar olan arkadaslardan yorum bekliyorummm

Aredhelar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
93
Chia tohumunu yemekten önce yoğurtla tüketince (ama bi 40 dk önce tüketin) midede şişiyor. Zaten chianın özelliği sıvı içinde şişmesi. Bu sayede yemek sırasında daha az yiyorsunuz. Tohum başlı başına faydalıdır da. Çok yüksek oranda omega 3 içeriyor 1 yk tohum. Chia tohumuyla yapılan bir sürü tarif de var nette. Hamileler için sakıncalıdır.

CHETAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
Arkadaşlar bugün net de gezinirken ünlü bir bayanın chia tohumu ile 3 ayda 25 kilo verdiğini gördüm ve çoook heyanlandımmm.. :) yemeklerden önce yoğurda bi 1kasik chia ekleyip tüketmiş...ve yediklerinden de kismadigini söylüyor... Benim de 20 kilo fazlam var zayiflamak istiyorummm acil... :KK73:Chia tohumunu deneyen ve cevresinde deneyenlerden haberdar olan arkadaslardan yorum bekliyorummm

Merhaba bende konu hakkında araştırma yapıyorum vermem gerekn 20 25 kilo var temmuza kadar :KK43:

KadinlarkulubuTV

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
443
Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

beren_naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.708
Ben 2015 yılında diyetisyene gitmiştim.Chia tohumu tavsiye etmişti kefirin içine katıp kullandım bir ara ama diyette yapıyordum.10-14 bardak su içiyordum 10 kilo vermiştim 3-4 ay gibi bir sürede.Su an gram gitmiyor diyet yapmıyorum su içmeyi de aksatıyorum.Chia'yı denemeyi düşünüyorum aktardan almıştım.Umarım faydasını görürüm.

Ecrin_17

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
Ben 2015 yılında diyetisyene gitmiştim.Chia tohumu tavsiye etmişti kefirin içine katıp kullandım bir ara ama diyette yapıyordum.10-14 bardak su içiyordum 10 kilo vermiştim 3-4 ay gibi bir sürede.Su an gram gitmiyor diyet yapmıyorum su içmeyi de aksatıyorum.Chia'yı denemeyi düşünüyorum aktardan almıştım.Umarım faydasını görürüm.
umarım canımm..bende chia kullanmayı düşünüyorum hala alamadım.

Yukarı Alt