Chicco Lite Way vs İnglesina Trilogy

Leporella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
115
Şu anda ikisi arasındayım. Youtube'daki tanıtım videolarına baktığımda İnglesina Trilogy kullanım rahatlığı bakımından ve estetik açıdan 1-0 önde. Özellikle tek elle açma-kapama, pusetin zorlamadan tık diye çıkması falan çok hoş. Yine de tecrübelerinize/tavsiyelerinize açığım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-06-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 2 gün kaldı.

Bebeğinizin ilk nefes alışı zor olacaktır. Yapılan hesaplamalar, alınan ilk nefesin normal bir nefese göre beş kat daha fazla efor gerektirdiğini göstermiştir. Bunun sebebi akciğerlerde bulunana hava keselerinin sıvı ile dolu olması ve öncelikle bunun boşaltılması gerektiğindendir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

merhabask

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
434
Şu anda ikisi arasındayım. Youtube'daki tanıtım videolarına baktığımda İnglesina Trilogy kullanım rahatlığı bakımından ve estetik açıdan 1-0 önde. Özellikle tek elle açma-kapama, pusetin zorlamadan tık diye çıkması falan çok hoş. Yine de tecrübelerinize/tavsiyelerinize açığım.

merhaba ben bizzat elleyip gmrdüğüm üzre inglesina üstüne araba tanımıyorum. pahalı sadece. ben de ama ondan alıcam sanırım

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
17.155
Liteway plus kullaniyorum.
Bebeğim 6 aylik,anakucağını yeni çıkardım destekli oturabildigi için artık baston olarak kullanıyorum, memnunum. 6 aydır kullaniyorum.

kafkasyaninozkizi

Aybalam.. 🎑
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.158
Canım memnun musun ön bariyeri olmayışı zor oldu mu? Ben de istiyorum ama chicco mağazalarından kalmış, internette var, onlarda chiccodan bağımsız satıyor. Garanti sıkıntısı olur mu bilemedim. Tam istediğim araba lite way plus

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

kafkasyaninozkizi

Aybalam.. 🎑
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.158
Liteway plus kullaniyorum.
Bebeğim 6 aylik,anakucağını yeni çıkardım destekli oturabildigi için artık baston olarak kullanıyorum, memnunum. 6 aydır kullaniyorum.
Canım memnun musun ön bariyeri olmayışı zor oldu mu? Ben de istiyorum ama chicco mağazalarından kalmış, internette var, onlarda chiccodan bağımsız satıyor. Garanti sıkıntısı olur mu bilemedim. Tam istediğim araba lite way plus

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-07-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 22 gün kaldı.

Bebeğinizin bulunduğu yer şu anda çok sıkışık olduğundan dolayı, hareket ettiğinde kol ve bacak kıvrımları göbeğiniz üzerinde şişkinlikler meydana getirir. Bebeğinizin kol ve bacaklarını tesppit etmek çok kolaydır. Ama kafası ve kalçalarını ayırt etmek o kadar kolay değildir. Artan mukus vajinal akıntı, gebeliğin son birkaç haftası içinde sık görülür.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
17.155
Çok memnunum.
Oğlum 7 ay 8 günlük,1 aydır bastona geçtim sorun yaşamadım. Kemerini ayarladım tam dik otursada yatsada problem olmuyor kemer bağlı olduğu müddetçe.
Hafif kullanışlı bir araba,ben iyiki almışım diyorum şu an,hantal travel sistem arabalara nazaran.

Yukarı Alt