Chicco Lite Way vs İnglesina Trilogy

Leporella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2016
149
126
Şu anda ikisi arasındayım. Youtube'daki tanıtım videolarına baktığımda İnglesina Trilogy kullanım rahatlığı bakımından ve estetik açıdan 1-0 önde. Özellikle tek elle açma-kapama, pusetin zorlamadan tık diye çıkması falan çok hoş. Yine de tecrübelerinize/tavsiyelerinize açığım.

merhabask

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
661
438
Şu anda ikisi arasındayım. Youtube'daki tanıtım videolarına baktığımda İnglesina Trilogy kullanım rahatlığı bakımından ve estetik açıdan 1-0 önde. Özellikle tek elle açma-kapama, pusetin zorlamadan tık diye çıkması falan çok hoş. Yine de tecrübelerinize/tavsiyelerinize açığım.

merhaba ben bizzat elleyip gmrdüğüm üzre inglesina üstüne araba tanımıyorum. pahalı sadece. ben de ama ondan alıcam sanırım

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
13.557
18.114
Liteway plus kullaniyorum.
Bebeğim 6 aylik,anakucağını yeni çıkardım destekli oturabildigi için artık baston olarak kullanıyorum, memnunum. 6 aydır kullaniyorum.

kafkasyaninozkizi

Aybalam.. 🎑
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
878
1.772
Canım memnun musun ön bariyeri olmayışı zor oldu mu? Ben de istiyorum ama chicco mağazalarından kalmış, internette var, onlarda chiccodan bağımsız satıyor. Garanti sıkıntısı olur mu bilemedim. Tam istediğim araba lite way plus

kafkasyaninozkizi

Aybalam.. 🎑
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
878
1.772
Liteway plus kullaniyorum.
Bebeğim 6 aylik,anakucağını yeni çıkardım destekli oturabildigi için artık baston olarak kullanıyorum, memnunum. 6 aydır kullaniyorum.
Canım memnun musun ön bariyeri olmayışı zor oldu mu? Ben de istiyorum ama chicco mağazalarından kalmış, internette var, onlarda chiccodan bağımsız satıyor. Garanti sıkıntısı olur mu bilemedim. Tam istediğim araba lite way plus

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
13.557
18.114
Çok memnunum.
Oğlum 7 ay 8 günlük,1 aydır bastona geçtim sorun yaşamadım. Kemerini ayarladım tam dik otursada yatsada problem olmuyor kemer bağlı olduğu müddetçe.
Hafif kullanışlı bir araba,ben iyiki almışım diyorum şu an,hantal travel sistem arabalara nazaran.

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.257
1.255
Ben silver cross spirite asik oldum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt