chocolate slim kullananlar ve chocolate slim yorumları

gereksiz_sevgi1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2017
68
33
hanımlar chocolate slim kullananlar varmı ben adım 6 gün oldu faydasını görmedim hızlı kilo vermek istiyorum yardımcı olun lütfen. chocolate slim yorumlarınızı burada paylaşır mısınız:
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Astoria

still alive who you love 💕
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
14.561
44.397
Bu tarz bir gıdayı hiç duymadım ama her türlü hızlı kilo verdiren besin metabolizmayı haşat eder, komaya sokup ölüme kadar bile gidebilirsiniz yani. Sağlığınızla oynamayın sağlıklı bir şekilde kilo verin.
 

Felit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2017
2
1
http://tr6.chocoslim.pro bu siteden ürünü aldım ve gelen ürünün üzerinde üretim yeri adana yazıyordu. Hemen işgillendin ve aradım dedim üretim yeri neden adana saçma bir açıklama ile karşılaştım efendim ürün Fransa da üretilmişte bizlerde Fransızca bilmiyor muşuz o yüzden üzerine Adana yazılmış. ürünün üzerinde yazan firmayı aradım dedim bu ürünü satıyor musunuz nerde üretiliyor ? Karşımda ki kişi evet satıyoruz, Adana da üretiliyor dedi Telefonda ki fasafiso ise FRANSA diye tutturuyor.

Gelen ürünler kutu içinde kutu olacak şekilde idi ve dışında bir toz vardı, yapış yapıştı. kargoda başına bir iş gelmiştir vs. diye açıklama yapıyorlar.

Aynı zamanda telefonda ki kişiye,günde kaç kişi satın alıyor bu ürünü diye sorduğumda bana verdikleri cevap günde 150 kişi idi bende neden sitenizde yorum alanı yok dedim (bu kadar kullanan varsa ve işe yarıyorsa en güzel reklamı kendi sitende yaparsın mantıklı olarak).ardından aldığım cevap yorumlar var hanımefendi oldu, evet o kadar kullanan arasında 3 kişinin yorumumu sadece duruyor dediğimde ses yok! dikkat edin ben hala ürünlerin orjinal olduğuna inanmıyorum. Bu üründen alacaksanız bence yurt dışından bir şekilde tanıdığınız birine getirtin. yani etrafta araştırın illa bir yakınınız bilir bulur. İmalatçı firma Adana gözüküyorsa lütfen dikkat edin bu tür ürünler tamamen para tuzağı.


http://tr6.chocoslim.pro bu internet sitesi ”Tenpa Doğrudan Satış” olarak geçmekte ve bu konu ile ilgili şikayet var da özellikle çok fazla yorum yazılmış. Hiç bir şekilde geri dönüş veya ödeme yapmadan insanları uzun süredir soyuyorlar.

İnternet sitesinde herhangi bir şirketin adı geçmiyor. Bazı mağdurlar telefonda ki fasafiso kişiye (satış yetkilisi bile diyemiyorum, kazık yetkilisi) Şirket adını sorduğunda cevap bile alamamışlar bu sebeple ayrıntılı bir şekilde burada yazıyorum. Ha olurda inanmayan olursa, Fatura talep ederek kapıda ödeme seçeneğini tercih etsinler ancak dış yüzeyde (şefaf plastik alanda)fatura yoksa ürünü alıp açmakla uğraşmasınlar çünkü kargo yetkilisinin buna müsaade edeceğini sanmıyorum. ona zimmetli olacağı için. Şikayet varda ki yorumları dikkatle okursanız eminim bu firma ile ilgili fikirleriniz daha da netleşecektir.

Bu arada araştırmam esnasında çoğu site de direk bu satıcının linki bulunuyordu bu sebeple ürünü buradan satın almıştım. 00.30 civarım doldurdum 5 dakika sonra hemen aradılar ne kadar ilgililer diye düşünürken aslında bu durumun Hansel ve Gretel’i doyuran cadıdan bir farkının olmadığını şimdi anlıyorum. ALINTERİNİZİ YEDİRTMEYİN!!!
 

nisan73

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
3
0
chocolate slim denen bir zayıflama maddesi var. İnanmadığım halde açtığım her int. sayfasında karşıma çıkıp sonunda beni bile kandıran markadır. insanların duygularıyla oynuyorlar. 3 kutu kullandım 100 gram vermedim kendime cok kızgınım beş para etmez sakın almayın...............
 
Yukarı Alt