• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Çift tarafli granit tava mucizesi :)

moda tas ogrt

.....
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
560
525
Hanımlar, bir youtube r da gördüğüm cift tarafli tavayı araştırmaya karar vermiştim, fiyat performans olarak nasıl, hangi markayı almalıyım, epey araştırdım. Sonunda scheffer marka aldik. Ve ikinci günü tavuk patates mantar yemeği denedim , hiç böyle lezzetli tavuk yememisiz. Gerçekten mükemmel oldu. Bugün de karnıbahar, patates ve havuç yaptım. Çok az yağla altlı üstlü çevirerek pisiriyorsunuz. Kısık ateşte pişirmeye dikkat etmeliyiz yalniz. Yemekler kendi buharında çok lezzetli ve yumuşacık oluyor. Kapağındaki lastiği sayesinde kesinlikle sızdırma yapmıyor, rahatlıkla cevirebiliyorsunuz.
Ben çok memnun kaldım size de tavsiye ederim . Çok pratik lezzetli yemekler için birebir. Ayrıca balıkta pisirilebiliyor.

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
7.229
18.873
Schafer o kadar berbat bir marka ki, reklamlar bende etki yaratmıyor :KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 54 gün kaldı.

Bebeğiniz, rahminizdeki büyüklüğüne ve konumuna göre, ciğerlerinize baskı yapacak şekilde yukarıda ve kasıklarınıza baskı yapcak şekilde aşığıda taşınır. Bebeğinizin yatış pozisyonu sizi, sizinle aynı gebelik haftasında olan başka hamilelere göre daha geniş veya daha derli toplu gösterebilceği gibi sizi daha büyük veya daha küçük gösterebilir. Artık eskisine nazaran daha fazla kabızlık yaşıyorsunuz. Büyüyen rahminiz bağırsaklara daha fazla baskı yaptığından dolayı, bağırsakların normal aktivitelerini engeller.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt