Çıkma Teklifi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CokDertliyimCok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba ablalarım, garip bi his yaşıyorum size de anlatayım dedim.
Sınıfımdan bir erkek arkadaşım vardı çok yakındık, her şeyimizi bilir ve konuşurduk. Sonralarda ben ondan hoşlanmaya başladım fakat onun benden hoşladığından emin değildim. 1 ay önce ondan hoşlandığımı söyledim ve onun da benden hoşlandığını öğrendim. O gün gerçekten mutlu oldum ama sadece içimde daha fazla tutmamak için söyledim amacım sevgili olmak vs değildi. Şimdilerde ise çoğu hareketi gözüme batıyor ve dün arkadaşlarımdan öğrendiğime göre bugün bana çıkma teklifi edecekmiş. Eskiden olsa mutluluktan havaya uçardım ama şuan içimde öyle bir his yok hiç istemiyormuş gibi hissediyorum. Aslında hayır derim diye düşündüm ama üzüleceğine de korktuğum için araya bahane koyacaktım. Bugün açıkçası korktum hayır demekten ve birkaç bahaneyle eve erken geldim. Şuan daha bir şey yok ama yarın okula gidip onunla yüzleşmeye korkuyorum. Biliyorum komik ve çocukça geliyor ama elimde değil :KK43:

belinaytugce_34

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.713
Daha önce ilişkiniz oldu mu? Siz söyledikten sonra neden 1 ay bekledi madem gönlü varmış? Onu da anlamadım.

CokDertliyimCok

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Daha önce onunla bir ilişkim olmadı ama başkalarıyla oldu. Herhalde 14 Şubatı beklemek istemiş :)

leylunehar

Burak Hakkı&Ali Kerem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
997
Senden hoşlanmıştım ama bu hoşlantım sevgili olacak boyutta değil diyebilirsiniz!!Nasıl olsa hayır diyecekseniz illa ki kırılacak..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-05-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Madigudi

Gevrek,boyoz birde ben :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.519
“Senden hoşlanıyorum” demenin tek bir anlamı vardır..önce söyleyipte “yok ben seni o tarz beğenmiyorum” demek bana göre karşındaki kişiyle dalga geçme ve terbiyesizce bie davranış.

Çocuğun yerinde olsam, mrb dışında seninle muhattap olmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt