CIKMAZDA VE CERESIZCE ICIMI DOKUYORUM.....

asli1993

BIR GÜN BENDE ANNE OLACAĞIM...
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.033
2.087
Iyi aksamlar herkese çok doluyom için cok dolu 6 7 sene öncesine kadar normal kilolardaydim sonradan bazı özel nedenlerden dolayi kullandığım ilaçlar nedeniyle çok kilo aldim 2 sene once evlendim.Sonra yine ilaclar yemeler ozellikle tatli ataklarından 107 ye kadr ciktim en son su anda 106 105 arasiyim ve cocuk istiyorum 2 klomen ovitrelleden sonra hamile kalamadim ustelik insulin direncim yuksek cikti herseye hayır diyorum ama cikolata tatliya çok yeniliyorum sonrasinda çok pisman oluyorum artık hamile kalamk istiyorum bebegim olsun istiyorum...

Night Club

Are you disko?
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Mart 2016
12.776
51.913
Yeteri kadar istemiyorsunuzdur belki de; armut piş ağzıma düş olmuyor maalesef; çaba da gerekiyor.
Haliniz çaresiz değil; yeme haliniz, kendinizi aşamadığınız bir çeşit bağımlılık haline dönüşmekteyse tek başınıza baş edemiyorsanız, psikolojik destek alın, diyetisyene gidin ve "Bu bir başlangıç olacak" diye kendinizi öğütleyin.
Hedef kilonuz için şu an bedeniniz olmayan bir kıyafet alın; o kıyafetin içine girdiğiniz anı düşünün; hedefinizi görsel hale getirip aklınızı ikna etmeye çalışın.
Bir bebek kıyafeti alın, koyun buzdolabının önüne.

Eşiniz, aileniz artık kim varsa; ögrütleyin, size bu durumu aşmanız için moral-destek ekibi olsunlar, gerekirse eşinizle birlikte spor planı yapın, sizi yalnız bırakmasın, yürüyüştür, spor salonu mudur artık nedir katılsın.

Yani, ne diyebiliriz; "Yiyorum olmuyor" deyince bir şey değişmiyor.

asli1993

Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.033
2.087
Yeteri kadar istemiyorsunuzdur belki de; armut piş ağzıma düş olmuyor maalesef; çaba da gerekiyor.
Haliniz çaresiz değil; yeme haliniz, kendinizi aşamadığınız bir çeşit bağımlılık haline dönüşmekteyse tek başınıza baş edemiyorsanız, psikolojik destek alın, diyetisyene gidin ve "Bu bir başlangıç olacak" diye kendinizi öğütleyin.
Hedef kilonuz için şu an bedeniniz olmayan bir kıyafet alın; o kıyafetin içine girdiğiniz anı düşünün; hedefinizi görsel hale getirip aklınızı ikna etmeye çalışın.
Bir bebek kıyafeti alın, koyun buzdolabının önüne.

Eşiniz, aileniz artık kim varsa; ögrütleyin, size bu durumu aşmanız için moral-destek ekibi olsunlar, gerekirse eşinizle birlikte spor planı yapın, sizi yalnız bırakmasın, yürüyüştür, spor salonu mudur artık nedir katılsın.

Yani, ne diyebiliriz; "Yiyorum olmuyor" deyince bir şey değişmiyor.
3 gündür yürüyüş yapıyorum 5 gundurde yediklerime dikkat ediyorum ama tartida oynama yok moralim dahada bozuluyor aksine çok istiyorum ama tatlı krizleri herseyi yerle bir ediyor

Mevayigit

🤲❣️👶
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
1.746
2.101
Sabırla azimle inşallah olur. Destek alın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fore09

Dikkat✌️Canlı👀
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
132
112
Herşey sende biter inan buna..Ben ilk gebeliğimde 40 kıloya yakın aldım.. Cunku 9 ay boyunca yatak ıstırahatı mecburıydi..aynı zamanda troit ilacı kulanıyorum uzun yıllardır... Tatlı düşkünlüğüm hatsafha.. Ama dogumumdan 3 yıl sonra guzel bir diyete girdim doktora felanda gitmedim sporumu yaptım sabahları erken kalkıp yürüyüşümü yaptım tam bir sene böyle geçti.. Sonrasında biraz yemeye basladım ve artık kılo almıyordum vücut alışmıştı çünkü... Hatta görenler hastamısın cok zayıfladın dıyorlardı.
Ama sana önerim bıraz dikkatli yap herşeyden azar azar ye hiç yememezlik yapma..Ben dikkatli yapmıştım ama sonraki seneler bıraz bırakmıstım kendımı ve kansızlıkla cebelleşmeye başlamıştım halada oyle sürekli ilaç ilaçç😓ve suanda 2.gebeliğim doğumuma 3 ay kaldı Allahımın ıznı ile yıne cok kilo aldım cok yemememe ragmen cansağlığı diyorum bebeğim sağlıcakla doğsunda diyorum🙏Herşeyin başı sağlık ve her şeyde sende biter unutma inşallah dileklerin kabul olur 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

asli1993

Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.033
2.087
Herşey sende biter inan buna..Ben ilk gebeliğimde 40 kıloya yakın aldım.. Cunku 9 ay boyunca yatak ıstırahatı mecburıydi..aynı zamanda troit ilacı kulanıyorum uzun yıllardır... Tatlı düşkünlüğüm hatsafha.. Ama dogumumdan 3 yıl sonra guzel bir diyete girdim doktora felanda gitmedim sporumu yaptım sabahları erken kalkıp yürüyüşümü yaptım tam bir sene böyle geçti.. Sonrasında biraz yemeye basladım ve artık kılo almıyordum vücut alışmıştı çünkü... Hatta görenler hastamısın cok zayıfladın dıyorlardı.
Ama sana önerim bıraz dikkatli yap herşeyden azar azar ye hiç yememezlik yapma..Ben dikkatli yapmıştım ama sonraki seneler bıraz bırakmıstım kendımı ve kansızlıkla cebelleşmeye başlamıştım halada oyle sürekli ilaç ilaçç😓ve suanda 2.gebeliğim doğumuma 3 ay kaldı Allahımın ıznı ile yıne cok kilo aldım cok yemememe ragmen cansağlığı diyorum bebeğim sağlıcakla doğsunda diyorum🙏Herşeyin başı sağlık ve her şeyde sende biter unutma inşallah dileklerin kabul olur 🙏
Saglikla gelsin bebeginiz inşallah darisi bana yürüyüş yapiyorim ama ışte tatli ataklari herseyi mahvediyor

Fore09

Dikkat✌️Canlı👀
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
132
112
3 gündür yürüyüş yapıyorum 5 gundurde yediklerime dikkat ediyorum ama tartida oynama yok moralim dahada bozuluyor aksine çok istiyorum ama tatlı krizleri herseyi yerle bir ediyor
3 5 günle asla fark beklemeyin tartıda düşüş görmeniz için en az 1 ay bekleyin tartılmayın sabredin.. Az yıyın spor yapın muhakkak isteğinize ulaşıcaksınız🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt