CIKMAZDA VE CERESIZCE ICIMI DOKUYORUM.....

asli1993

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Iyi aksamlar herkese çok doluyom için cok dolu 6 7 sene öncesine kadar normal kilolardaydim sonradan bazı özel nedenlerden dolayi kullandığım ilaçlar nedeniyle çok kilo aldim 2 sene once evlendim.Sonra yine ilaclar yemeler ozellikle tatli ataklarından 107 ye kadr ciktim en son su anda 106 105 arasiyim ve cocuk istiyorum 2 klomen ovitrelleden sonra hamile kalamadim ustelik insulin direncim yuksek cikti herseye hayır diyorum ama cikolata tatliya çok yeniliyorum sonrasinda çok pisman oluyorum artık hamile kalamk istiyorum bebegim olsun istiyorum...

GangstaWalk

https://www.youtube.com/watch?v=5Pq4nGV4KQw
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Mart 2016
16.642
66.293
Yeteri kadar istemiyorsunuzdur belki de; armut piş ağzıma düş olmuyor maalesef; çaba da gerekiyor.
Haliniz çaresiz değil; yeme haliniz, kendinizi aşamadığınız bir çeşit bağımlılık haline dönüşmekteyse tek başınıza baş edemiyorsanız, psikolojik destek alın, diyetisyene gidin ve "Bu bir başlangıç olacak" diye kendinizi öğütleyin.
Hedef kilonuz için şu an bedeniniz olmayan bir kıyafet alın; o kıyafetin içine girdiğiniz anı düşünün; hedefinizi görsel hale getirip aklınızı ikna etmeye çalışın.
Bir bebek kıyafeti alın, koyun buzdolabının önüne.

Eşiniz, aileniz artık kim varsa; ögrütleyin, size bu durumu aşmanız için moral-destek ekibi olsunlar, gerekirse eşinizle birlikte spor planı yapın, sizi yalnız bırakmasın, yürüyüştür, spor salonu mudur artık nedir katılsın.

Yani, ne diyebiliriz; "Yiyorum olmuyor" deyince bir şey değişmiyor.

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Yeteri kadar istemiyorsunuzdur belki de; armut piş ağzıma düş olmuyor maalesef; çaba da gerekiyor.
Haliniz çaresiz değil; yeme haliniz, kendinizi aşamadığınız bir çeşit bağımlılık haline dönüşmekteyse tek başınıza baş edemiyorsanız, psikolojik destek alın, diyetisyene gidin ve "Bu bir başlangıç olacak" diye kendinizi öğütleyin.
Hedef kilonuz için şu an bedeniniz olmayan bir kıyafet alın; o kıyafetin içine girdiğiniz anı düşünün; hedefinizi görsel hale getirip aklınızı ikna etmeye çalışın.
Bir bebek kıyafeti alın, koyun buzdolabının önüne.

Eşiniz, aileniz artık kim varsa; ögrütleyin, size bu durumu aşmanız için moral-destek ekibi olsunlar, gerekirse eşinizle birlikte spor planı yapın, sizi yalnız bırakmasın, yürüyüştür, spor salonu mudur artık nedir katılsın.

Yani, ne diyebiliriz; "Yiyorum olmuyor" deyince bir şey değişmiyor.
3 gündür yürüyüş yapıyorum 5 gundurde yediklerime dikkat ediyorum ama tartida oynama yok moralim dahada bozuluyor aksine çok istiyorum ama tatlı krizleri herseyi yerle bir ediyor

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
2.972
4.227
Herşey sende biter inan buna..Ben ilk gebeliğimde 40 kıloya yakın aldım.. Cunku 9 ay boyunca yatak ıstırahatı mecburıydi..aynı zamanda troit ilacı kulanıyorum uzun yıllardır... Tatlı düşkünlüğüm hatsafha.. Ama dogumumdan 3 yıl sonra guzel bir diyete girdim doktora felanda gitmedim sporumu yaptım sabahları erken kalkıp yürüyüşümü yaptım tam bir sene böyle geçti.. Sonrasında biraz yemeye basladım ve artık kılo almıyordum vücut alışmıştı çünkü... Hatta görenler hastamısın cok zayıfladın dıyorlardı.
Ama sana önerim bıraz dikkatli yap herşeyden azar azar ye hiç yememezlik yapma..Ben dikkatli yapmıştım ama sonraki seneler bıraz bırakmıstım kendımı ve kansızlıkla cebelleşmeye başlamıştım halada oyle sürekli ilaç ilaçç😓ve suanda 2.gebeliğim doğumuma 3 ay kaldı Allahımın ıznı ile yıne cok kilo aldım cok yemememe ragmen cansağlığı diyorum bebeğim sağlıcakla doğsunda diyorum🙏Herşeyin başı sağlık ve her şeyde sende biter unutma inşallah dileklerin kabul olur 🙏

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Herşey sende biter inan buna..Ben ilk gebeliğimde 40 kıloya yakın aldım.. Cunku 9 ay boyunca yatak ıstırahatı mecburıydi..aynı zamanda troit ilacı kulanıyorum uzun yıllardır... Tatlı düşkünlüğüm hatsafha.. Ama dogumumdan 3 yıl sonra guzel bir diyete girdim doktora felanda gitmedim sporumu yaptım sabahları erken kalkıp yürüyüşümü yaptım tam bir sene böyle geçti.. Sonrasında biraz yemeye basladım ve artık kılo almıyordum vücut alışmıştı çünkü... Hatta görenler hastamısın cok zayıfladın dıyorlardı.
Ama sana önerim bıraz dikkatli yap herşeyden azar azar ye hiç yememezlik yapma..Ben dikkatli yapmıştım ama sonraki seneler bıraz bırakmıstım kendımı ve kansızlıkla cebelleşmeye başlamıştım halada oyle sürekli ilaç ilaçç😓ve suanda 2.gebeliğim doğumuma 3 ay kaldı Allahımın ıznı ile yıne cok kilo aldım cok yemememe ragmen cansağlığı diyorum bebeğim sağlıcakla doğsunda diyorum🙏Herşeyin başı sağlık ve her şeyde sende biter unutma inşallah dileklerin kabul olur 🙏
Saglikla gelsin bebeginiz inşallah darisi bana yürüyüş yapiyorim ama ışte tatli ataklari herseyi mahvediyor

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
2.972
4.227
3 gündür yürüyüş yapıyorum 5 gundurde yediklerime dikkat ediyorum ama tartida oynama yok moralim dahada bozuluyor aksine çok istiyorum ama tatlı krizleri herseyi yerle bir ediyor
3 5 günle asla fark beklemeyin tartıda düşüş görmeniz için en az 1 ay bekleyin tartılmayın sabredin.. Az yıyın spor yapın muhakkak isteğinize ulaşıcaksınız🤗

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
3 5 günle asla fark beklemeyin tartıda düşüş görmeniz için en az 1 ay bekleyin tartılmayın sabredin.. Az yıyın spor yapın muhakkak isteğinize ulaşıcaksınız🤗
Tatlı yani kısaca çikolata için onerebileceginiz şey varmi belki gram oynar dedim ama

Ozgelin

🧿
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
852
1.112
Kafada bitiyor malesef ben şuan bebek çok istediğinizi düşünmüyorum şahsen yemek uğruna canımdan vazgeçecek değilim ki geçmedim..aynı durumdaydık bebek istedim çok çok istedim bende de insüln direnci var..ve zayfladım oldu ben yaprsam sende yaprsn ..

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
2.972
4.227
Tatlı yani kısaca çikolata için onerebileceginiz şey varmi belki gram oynar dedim ama
Şuan burda marka veremıyorum fakat tatlı krızlerınız olduğunda dıyet bıskuvılerının cıkolatalı olanları var ben ilk başladığımda bır pakette olsa yıyordum sonrasında yavas yavas azalttım bazı zamanlar hıc canım ıstemedi derken unuttum biara:) Ben degısık taktıkler yaratıyordum kendime. Annem tatlı yapmıssa eger gözhakkı dıye bır ısırık alır cok canım ceksede yemez hemen dolaptan elma alır yerdım mesela yanında bır ceviz gıbı. Yani tatlı ıstegımı baska bır tatlımsı sey ile gecıstırırdım🤗

kristalbardak

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
234
296
Merhaba.Bir mesaj yazıp kendimede sizede moral bulmak isterim.Bende eylül ayı içerisinde tüp bebek tedavisi gördüm.ekimde transferim oldu sonucum maalesef negatif.Tek pozitif kilomda oldu belki ömrü hayatımda hiç görmediğim kiloya çıktım. Tabi sebebi ilaçlar değil,stres üzüntü karmasasi ve hareketsizlik.Anne olabilmeyi çok isterken olmayan çocuğun kilosunu peşinen aldım.
Şimdi üzülmek depresyona girmek muhtemel olsada aslolan silkelenip kendine gelmek.evet kilo aldım ama verebilirim.oncelikle bir günde 2 günde veremiyecegimi kabul ediyorum.Onceligim yürüyüş olacak.Havalar soğudu dışarı cikamazsam leslie yapmayı birde pilatesle desteklemeyi düşünüyorum.Yeme icmeyide özellikle gece için kısıtlayacagim.Bence kilo verme sürecinde ise yarayan ilk adım yatağa gerçekten aç gitmek ve sabah güne sade şu yada limonlu su ile başlamak.Dilerim verdiğimiz kilolarla bebis haberlerinide paylaşmak nasip olsun.insalalah rabbim aratmasin.

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Merhaba.Bir mesaj yazıp kendimede sizede moral bulmak isterim.Bende eylül ayı içerisinde tüp bebek tedavisi gördüm.ekimde transferim oldu sonucum maalesef negatif.Tek pozitif kilomda oldu belki ömrü hayatımda hiç görmediğim kiloya çıktım. Tabi sebebi ilaçlar değil,stres üzüntü karmasasi ve hareketsizlik.Anne olabilmeyi çok isterken olmayan çocuğun kilosunu peşinen aldım.
Şimdi üzülmek depresyona girmek muhtemel olsada aslolan silkelenip kendine gelmek.evet kilo aldım ama verebilirim.oncelikle bir günde 2 günde veremiyecegimi kabul ediyorum.Onceligim yürüyüş olacak.Havalar soğudu dışarı cikamazsam leslie yapmayı birde pilatesle desteklemeyi düşünüyorum.Yeme icmeyide özellikle gece için kısıtlayacagim.Bence kilo verme sürecinde ise yarayan ilk adım yatağa gerçekten aç gitmek ve sabah güne sade şu yada limonlu su ile başlamak.Dilerim verdiğimiz kilolarla bebis haberlerinide paylaşmak nasip olsun.insalalah rabbim aratmasin.
Aminnn insalalh çok teşekkürler ama gozumde buyuyen ve beni karamsarlığa sokan 10 15 kilo degil 40 kilo fazlalihimin olmasi

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Kafada bitiyor malesef ben şuan bebek çok istediğinizi düşünmüyorum şahsen yemek uğruna canımdan vazgeçecek değilim ki geçmedim..aynı durumdaydık bebek istedim çok çok istedim bende de insüln direnci var..ve zayfladım oldu ben yaprsam sende yaprsn ..
Evet haklisiniz belki ordan bakinca istese zayıflar dediginizi duyar gibiyim ama önünde 10 15 kilo degil 40 kilo fazla var ve bu sanki kocaman bir dag gibi

asli1993

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
26
Peki kaç kilo verdikten sonra hamile kaldiniz allah bagslasin

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
2.972
4.227
Olur olur inan olur ben okadar kıloyu doktorsuz listesiz verdim.. Yeterki iste bı baslarsan benı cok daha ıyı anlayacaksın..21 gun kuralı var mesela bunu bır arastır🧐Takıldığın yerlerde bana ozelden yazabılırsın elımden geldıgınce destek olurum🙏

kristalbardak

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
234
296
Aminnn insalalh çok teşekkürler ama gozumde buyuyen ve beni karamsarlığa sokan 10 15 kilo degil 40 kilo fazlalihimin olmasi
40 kilo konusunda haklı olabilirsiniz ama 40 kiloyu birgunde vermeyeceksiniz.Diyetisyen yardımı alma imkanınız varsa o daha iyi yardımci olur.ilk hedefiniz 5 kilo vermek olsun.Adim adım düşünün hedeflerinizi yakaladikca bence isteginizde artar.Ve başlangıçta sabah bir tartilin ve vücut ölçülerinizi not alın.kendinize aynada bakın spor ve diyetle yakaladığınız değişimi görmek iyi gelir.yapabileceğiniz inanın çünkü zaten anne olmak güç ister kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak hazirlamalisiniz.

Yukarı Alt