Çikolata kisti

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.041
1.118
İnşallah tüp bebekle kavuşursunuz hasretinize, benim ne olacak hiç bilmiyorum
Insallah. Benimde kist dışında herseyim temiz ama olmaynca olmuyo. Kimi görsem normal yolla kaldysa düşük yapiyo bence kist yüzünden. Cok korkuyorum ya

hilmesd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
34
32
Insallah. Benimde kist dışında herseyim temiz ama olmaynca olmuyo. Kimi görsem normal yolla kaldysa düşük yapiyo bence kist yüzünden. Cok korkuyorum ya
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. bende bu kistten 2 kez ameliyat oldum hemde açık iki taraflı vardı ve evli değildim ameliyatları olduğumda haziran ayında evlendim şuan 20 haftalık hamileyim ve gebeliğim sağlıklı gidiyor öncelikle kafanıza lütfen kist yüzünden olmuyor diye takmayın moralinizi bozmayın benim şuan hala 7 cm kistim var. Allahım bian önce isteyen herkesin kucağını doldursun. ama en önemli şey moral

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-03-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 107 gün kaldı.

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.041
1.118
Merhaba öncelikle geçmiş olsun. bende bu kistten 2 kez ameliyat oldum hemde açık iki taraflı vardı ve evli değildim ameliyatları olduğumda haziran ayında evlendim şuan 20 haftalık hamileyim ve gebeliğim sağlıklı gidiyor öncelikle kafanıza lütfen kist yüzünden olmuyor diye takmayın moralinizi bozmayın benim şuan hala 7 cm kistim var. Allahım bian önce isteyen herkesin kucağını doldursun. ama en önemli şey moral
7cm çikolata kistiylemi hamile kaldiniz. Yaşınız kaç bu cok güzel bi haber ya

Yukarı Alt