cildim çok bozuldu yardım :(

pirayema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Beslenme tarzini degistr cok da fazla seyler uygulama yuzune dinlendir her seyi karistirirsan ohoo nolur o cilt yesil yaprakli sebzeler ve kirmizilar cildi parlatir yeniler simdiden gecmis olsun ayni sorun su anda ben de de var ama ben nedenini biliyorum domates cnku dayanamiyorum bi oturusta 1 kg yiyorum su anda pancar gbyim biraktm gundur duzelir geri tekrar
domates mi?? domates cilde zarar mı veriyo ben çok fazla yiyorum ya?

pirayema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende bı dönem üniversitede fazla abur cubur dan cildim mahvolmuştu her gece temiz yüze limon sürüp uyudum bir kaç ay cildimdeki değişimlere inanamazsiniz oda arkadaşım onaylamazken değişimi görüp kendi de başlamıştı..
evet ben de dün yaptım inanılmaz gerçekten. ilk defa bişi işe yaradı

pirayema

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bana göre bi hormonlara baktir adet donemlerinde problem varsa da oluyor. Sadece cilt sorunu dgildir sivilce. Karacigerde bile problem olsa sivilce yapar.
hormonlarımda bi problem çıkarsa napıcam adetim çok düzensiz zaten yasmin e mi başlasam zaten sivilceleri azalttığı söyleniyor

Hemsireehaniimm

I'm no ordinary woman,my dreams come true🌸
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
230
galiba karma, sabahları çok yağlı duruyo ama kim görse kuru diyo çünkü cildimde kapatıcı durmuyor kusuyor pul pul duruyo. o yüzden insanlar kuru sanıyo olabilir
Yüzünüze birden çok fazla şeyler uygulamayın, bu da dengeyi bozar, ayrıca çok maske yapmak da ciltteki sebumu kurutup sivilce yapar, yağlı yerleri çay ağacı yağlı tonik ile, gül suyu ile veya maden suyu ile yüzünüzü yıkadıktan sonra tonikleyebilirsiniz, çok fazla şey yapıp üstüne düşmek ters tepiyor malesef, ve stresten uzak durmanız gerek. 😊🌸

Yukarı Alt