• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cildirmak uzereyim

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
585
396
Vallahi pes konu sahibinin hamile olduğunu göz ardı ediyorsunuz. Bu dönemi kim normal atlatmış ki.
Bu dediğimi deneyin mutlaka onlara da iyi gelir bence. Zaten siz de uzaktan görecektim dediniz. Böyle olursa uzun uzun da sohbet edebilirsiniz. Sanki karşılıklı oturuyormuşsunuz gibi düşünün
Çok teşekkür ederim anlayışınız için . Malesef böyle insanlar var işte ... yarın dediginizi deneyeceğim :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Kimsenin hayatini tehlikeye atmadım ben . Ama inşallah sizin cocuklarinizdan birine 2 satie kelime ogretmisimdir de hakkımı alırım allahın katinda . Hadi uğurlar olsun
Insanların minicik çocuklarına 2 satır kelime öğretip bir de hakkimi alırım mi diyorsunuz ? Düşmanınız bile olsa çocuğuna öğretiyorsunuz ve bu sizin işiniz ?
Ne kadar cahilce bir cümle bu ya ?? Herşeyi hal almaya vebala bağlamak ne demek ? Öğretmen değilim ama olsaydım da düşmanımın bile çocuğuna bir şey öğretsem hakkımı alırım demezdim ne ilgisi var. Umarım yarın birgün çocuğum sizin zihniyetinizde bir öğretmene rastgelmez. Yazıklar olsun bir öğretmenin kuracağı cümle miydi bu ? Ülkemizin bazi öğretmenlerinin seviyeleri yerlerde cidden.

Khomyuk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
1.607
5.247
Zaten sadece siz ücretsiz izne çıkarıldınız. İlksiniz ülkede , o kadar bencilsiniz ki . Tüm konularınızın özeti bencillik. Bu konuda öyle annemi özledim dışarı çıkacağım, bana ne bana ne inanın gözümde bir çocuk tutumundasınız. Tek hamile sizsiniz annesinden ayrı düşen sadece sizsiniz işsiz kalan borcu olan psikolojik olarak zayıf olan karantinada olan hepsi sadece sizsiniz. . . pes ediyorum sizsiniz. . .
Eşi annesini iki yıldır görememiş ama o anne değil eşi annesini özleyemez lütfen.
Kendisi iki hafta göremeyince çıldırmış ama başka bir anne ve evladı bir araya getirmemek için uğraşıyordu. Dediğiniz gibi aşırı bencil bir insan. Dilerim bebekten sonra bu yanlarını törpüleyebilir

Son düzenleme:

gizemliasli

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
5.225
12.199
Insanların minicik çocuklarına 2 satır kelime öğretip bir de hakkimi alırım mi diyorsunuz ? Düşmanınız bile olsa çocuğuna öğretiyorsunuz ve bu sizin işiniz ?
Ne kadar cahilce bir cümle bu ya ?? Herşeyi hal almaya vebala bağlamak ne demek ? Öğretmen değilim ama olsaydım da düşmanımın bile çocuğuna bir şey öğretsem hakkımı alırım demezdim ne ilgisi var. Umarım yarın birgün çocuğum sizin zihniyetinizde bir öğretmene rastgelmez. Yazıklar olsun bir öğretmenin kuracağı cümle miydi bu ? Ülkemizin bazi öğretmenlerinin seviyeleri yerlerde cidden.
bir de diyor ki "bana hakaret ediyolaarrr" ,kimsenin hakaret ettiği yok el kadar çocuklara beddua eden kendisi.ay neyse allah kocasına sabır versin açtığı konulardan belli neyin ne olduğu.

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
@Mune sitemizde öğretmen olup hem alman irkciligi yapan hemde herşeyi vebale hak almaya baglayan birisi var. Üzücü. 2 satır öğretmiste allah katinda hakkını alırmış ?? Sanki millete bedavadan 2 satır birşey öğretiyormus gibi. Öğretiyorsada parasını alıp öğretiyor ne hakkından vebalinden bahsediyor konu sahibi ? Tamamen seviyesizlik.

Khomyuk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
1.607
5.247
Kadın hamile ülke vahim durumda psikolojisi nasil olabilir ki sanırım anne degilsiniz.Ogretmenlik yapmakla bunun ilgisi de yok zaten karantina gunleri filmlerde olurdu bizler şu an imkansiz gördüğümüzü yaşıyoruz. Meslekten vurmaya gerek yok.
Eşi de iki senedir annesini görememiş bu bayramda gitmek istemişti. Konu sahibi yine kutsal hamileliğini bahane etmişti. Annesini özlemiş bunalmış olamaz mı eşi de?
Dünya yanıyor, her gün yüzlerce insan ölüyor, annesini 2 hafta göremediği için hezeyanlara düşen kocaman insanı kınarım. Hele hele iş kocasının annesine gelince 2 sene de görmesin diyebiliyorsa bencil se bulurum

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
bir de diyor ki "bana hakaret ediyolaarrr" ,kimsenin hakaret ettiği yok el kadar çocuklara beddua eden kendisi.ay neyse allah kocasına sabır versin açtığı konulardan belli neyin ne olduğu.
Gerçekten bu ne kapris bu ne seviyesizlik şaka gibi. Sanki bedava öğretiyormus gibi bir de 2 satır öğretmişim de hakkımı alirim demez mi ? Neyin kafasini yaşıyorsa. Yazık.

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
585
396
Anaları yaptığım işi beğenmediği için söylüyorum . Yaptığım isler TR derecesi çıkarttığım gruplar ortada . Size yazıklar olsun hamile bir kadına bu kadar yükselebiliyorsunuz.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
585
396
@Mune sitemizde öğretmen olup hem alman irkciligi yapan hemde herşeyi vebale hak almaya baglayan birisi var. Üzücü. 2 satır öğretmiste allah katinda hakkını alırmış ?? Sanki millete bedavadan 2 satır birşey öğretiyormus gibi. Öğretiyorsada parasını alıp öğretiyor ne hakkından vebalinden bahsediyor konu sahibi ? Tamamen seviyesizlik.
Her şey ayrı yazılır:KK66:

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
585
396
Kendi içinde bu kadar mutsuz olan bir grup insan bugün de linç etmek için beni buldu tebrikler . Nefret dolusunuz . Anlayıştan uzaksınız. Sizi engelliyorum !

Yukarı Alt