• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cildirmak uzereyim

Khomyuk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
1.607
5.241
bir de diyor ki "bana hakaret ediyolaarrr" ,kimsenin hakaret ettiği yok el kadar çocuklara beddua eden kendisi.ay neyse allah kocasına sabır versin açtığı konulardan belli neyin ne olduğu.
Ben de öğretmenim.
Düşmanımın çocuğu olsa benim meselem değil. Öğrenci öğretmen ilişkisi her şeyden bağımsızdır. Benim vazifem ona bir şeyler öğrermek. Hayrına da yapmıyorum görevim bu. Kalkıp bunun lafını eden insan da eğitimci olamamıştır.

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Anaları yaptığım işi beğenmediği için söylüyorum . Yaptığım isler TR derecesi çıkarttığım gruplar ortada . Size yazıklar olsun hamile bir kadına bu kadar yükselebiliyorsunuz.
Sizin neden böyle kendinizi acındırma huyunuz var? Hamileyseniz dünyadaki tek hamile kadın siz değilsiniz. Bizim eski iş yerinde son haftasına kadar çalışan hamile kadınlar vardı bir kere bile aman ben hamileyim bana şöyle demeyin dediklerini duymadım. Ailesini göremeyen de tek siz değilsiniz. Anne baba diye çocuk gibi ağlayan kocaman kadında görmedim. Yaşadığınız durumlarda gerçek aci diye birşey yok. Çok kotu bir durumda hamile olsanız burada milletle laf dalaşına giremezsiniz. Herşeyi vebale bağlayıp allah katinda hak almaya gelince hamile değilsiniz. Elestirilince mi hamilesiniz. Cidden çekilmezsiniz.

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Her şey ayrı yazılır:KK66:
Yazima bakarsak işyeri de ayrı yazılır ama siz bir ogretmen olarak bitisik yazmışsınız. Ha ayrıca yaptığınız noktalama işareti yanlışlarını ve nokta ile virgüllerin ayrı konulmamasini da isterseniz anlatayım ?? Çok özenmeden yazdığım bir yazıydı. Siz o kadar özeniyorsanız ve bu şekilde kendinizi ifade ediyorsanız mesleği hemen bırakın zira daha noktalama işaretlerinden bir habersiniz 🤣🤣

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Ben de öğretmenim.
Düşmanımın çocuğu olsa benim meselem değil. Öğrenci öğretmen ilişkisi her şeyden bağımsızdır. Benim vazifem ona bir şeyler öğrermek. Hayrına da yapmıyorum görevim bu. Kalkıp bunun lafını eden insan da eğitimci olamamıştır.
Herkes sizin gibi asil düşünceli değil malesef önüne gelen öğretmen olmuş.

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
580
390
Sizin neden böyle kendinizi acındırma huyunuz var? Hamileyseniz dünyadaki tek hamile kadın siz değilsiniz. Bizim eski iş yerinde son haftasına kadar çalışan hamile kadınlar vardı bir kere bile aman ben hamileyim bana şöyle demeyin dediklerini duymadım. Ailesini göremeyen de tek siz değilsiniz. Anne baba diye çocuk gibi ağlayan kocaman kadında görmedim. Yaşadığınız durumlarda gerçek aci diye birşey yok. Çok kotu bir durumda hamile olsanız burada milletle laf dalaşına giremezsiniz. Herşeyi vebale bağlayıp allah katinda hak almaya gelince hamile değilsiniz. Elestirilince mi hamilesiniz. Cidden çekilmezsiniz.
Çekme kardeşim gitsene o zaman ben cevap vermedikçe yazıyorsunuz hırslanıp hırslanıp:KK70: :KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Çekme kardeşim gitsene o zaman ben cevap vermedikçe yazıyorsunuz hırslanıp hırslanıp:KK70: :KK70:
Siz diye hitap eden birine senli cevap verilmez bu bir görgü kuralıdır. Öğreteyim 🤣🤣
Ayrıca kardeşim derken ? Böylesine mahallevari bir üslupta size yakisir.
Öğretmene bak ya aman Allah'im 🤣🤣🤣

Khomyuk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
1.607
5.241
Kendi içinde bu kadar mutsuz olan bir grup insan bugün de linç etmek için beni buldu tebrikler . Nefret dolusunuz . Anlayıştan uzaksınız. Sizi engelliyorum !
Her gün pek çok konuya yazarım. Kimi zaman konu sahibine destek olur onunla beraber kaynanasına kocasına söverim.
Size göre linç olan şeyi pek nadir yaparım.
Acaba neden ben diye düşünseniz mi? Neden siz?? Neden her konuda insanlar sizi haksız buluyor?
Biraz bencil olmanız mı? Şımaık mı olmanız? Kendinize farklı çevrenize farklı beklentilerinizin olması mı? Üslubunuz mu? Bir yerde bir hata var belli ki.
Sürekli mutsuzluk iması yapıyorsunuz da şükür mutluyum. Sadece haksız edip göremeyen insana tahammül edemiyorum.
Kendine gelince dünyayı sersen tatmin olmayıp eşinden dostundan fedakarlığı çok görene sinirleniyorum.
Yoksa karantina bana iyi bile geldi. Evladıma doyuyorum, beraber oyun oynuyoruz, spor yapıyoruz kardeşlerimle annemle facetime yapıyoruz. Ağlamıyoruz sabırla metanetle duayla bu zamanlar bitsin diye bekliyoruz. Üç yaşındaki oğlum dahi sizden daha olgun anneannemi dedemi göreceğim diye ağlamıyod🙂

Ftskrcm

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
433
635
Ailem o kadar yakın değil ama gitmiyoruz kaynanam ben eltim aynı sitedeyiz. Daha önce hep beraberdik ama şimdi aşağı kata bile inmiyorum şeker hastası annem ve kaynım. Taşıyıcı olma ihtimalimiz var sonuçta kimisi ayakta atlatıyormuş sevdiklerimizi sırf sıkılıyoruz diye riske atmak saçma bence. Biraz daha sabırlı olmamız lazım milletçe

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 32 gün kaldı.

Bu ay enerji seviyenizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yorgunluk birçok hamile kadın tarafından yaşanır. Fakat bu ay, yorgunluğunuza alternatif olarak ara ara ekstra enerji dönemleri yaşayabilirsiniz. Bu enerji patlamalarını, kesinlikle yapmanız gereken işlerde ve doğuma ve doğum sonrasına hazırlık için kullanınız.Bu sıralar hastanede kullanılmak üzere doğum çantası hazırlayabilirsiniz. Doğuma giderken hastane çantanızda neler olmalı sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
580
390
Siz diye hitap eden birine senli cevap verilmez bu bir görgü kuralıdır. Öğreteyim 🤣🤣
Ayrıca kardeşim derken ? Böylesine mahallevari bir üslupta size yakisir.
Öğretmene bak ya aman Allah'im 🤣🤣🤣
Git denildiği halde gitmeyen birine saygı duymamı mi bekliyorsun :KK70: yahu cevap vermedikçe niye hırslanıyorsun bir de eski mesajlara beğenmedim işareti koymuşsun. Cevap vermiyorum ciddiye almiyoru daha yazıyorsun heyecanlanıp:KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt