• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cildirmak uzereyim

Madamgazel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2016
1.088
1.513
[
Hahaha heyecanlanıp hırslanıyor muyum ? 🤣🤣 gayet rahat yazıyorum. Nereden gidip gitmeyeceğimi senin gibi kimseye sormam kemdim karar veririm. Sen kocana sorup izin alamayınca evde kendi kendine ağladığın için bunu anlayamazsın normal🤣🤣🤣 kimin neyi ciddiye aldığı gayet allaha falan havale etmesinden ortada aynen ciddiye almıyorsun ama 2 kelimenden biri hamileyim bana böyle demeyin 🤣🤣🤣
💪👌👌👌👌👌

birdelimuallime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
1.793
3.130
Irite yazmayı bile beceremeyen bir meslektaşım var üzücü . Sizin yorumlarınızla ilgilenmiyorum bence hadi siz gidin de tdk ye bakın biraz
Biz size psikolağa gidin diyoruz gidiyo musunuz, genelde insanları irrite etmek hoşunuza gidiyor. Yaş 15 gibi saçma sapan si..k yarıştırmaya dönüştürmeyin işi. Vaka sayısı ve vefat eden vatandaş sayımız artmış bakın haberleri takip edin belki biraz halinize şükreder, koltuğunuzda rahatça oturun diye hastanelerde ön siperde savaşan çalışanlar için dua edersiniz.

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Bak hala yazıyorsun. Sakin ol . Hırslanma sakince git buradan .:KK70:
Bak tekrar yazıyorum anlama problemin var ben nereden gidip nereden gitmeyeceğimi nereye yazip nereye yazmayacagimi kimseye sormam. Sen spor salonundan tut annene kadar kocana sorup izin alamayınca evde kriz geçirerek cocuk gibi ağladığın için yine beni anlayamadın 🤣🤣 normal 🤣🤣 herkes seni gibi değil bir duruşu var anla artik. Benim duruşumda bu konuyu burada bitiyor. Fazla bile oldu hatta. Allaha duam cidden senin gibileri çocuğum olursa karşısına öğretmen diye çıkarmasın 🙏

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
563
369
Bak tekrar yazıyorum anlama problemin var ben nereden gidip nereden gitmeyeceğimi nereye yazip nereye yazmayacagimi kimseye sormam. Sen spor salonundan tut annene kadar kocana sorup izin alamayınca evde kriz geçirerek cocuk gibi ağladığın için yine beni anlayamadın 🤣🤣 normal 🤣🤣 herkes seni gibi değil bir duruşu var anla artik. Benim duruşumda bu konuyu burada bitiyor. Fazla bile oldu hatta. Allaha duam cidden senin gibileri çocuğum olursa karşısına öğretmen diye çıkarmasın 🙏
Sakin ol sakiiin sakiiiin:) heyecanlanma sakin ooool:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MincikKIz

Zor zamanLar iyi oLmak için var Rabbin için sabReT
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
1.686
2.228
Ah ah çalışmak zorundayım. İlk işim duşa girmek. Ailemle görüşmüyorum evin içinde. Direk odama giriyorum. Ohal ilan edilsin diye dört gözle bekliyorum. Demin arkadaşımın arkadası sadece markete gittigi için bu hastalıga yakalandı. Su an hastanede. Yani şu an bendede olabilir yada başkasında. Ztn hepimiz buna yakalacagız kaçışı yok. Sadece hastanelerdeki yıgılmayı önlemek maksat. Ve o esnada ilacı bulabilmek. Rabbim hepimizi korusun. Tez zamanda düzelelim inşallah

Nisan0104

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
666
1.043
[
Hahaha heyecanlanıp hırslanıyor muyum ? 🤣🤣 gayet rahat yazıyorum. Nereden gidip gitmeyeceğimi senin gibi kimseye sormam kemdim karar veririm. Sen kocana sorup izin alamayınca evde kendi kendine ağladığın için bunu anlayamazsın normal🤣🤣🤣 kimin neyi ciddiye aldığı gayet allaha falan havale etmesinden ortada aynen ciddiye almıyorsun ama 2 kelimenden biri hamileyim bana böyle demeyin 🤣🤣🤣
Bence daha fazla yorma kendini kadın yürüyen bencil , kapris ve acitasyon uzmanı. Bunları açtığı konulardan biliyoruz.Esi ailesini görmesin diye dertli dertli konu acar . Kendi 14 gündür görmüyormuş acitasyon yapar 😁

Ogretmenhanimg

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
563
369
Bence daha fazla yorma kendini kadın yürüyen bencil , kapris ve acitasyon uzmanı. Bunları açtığı konulardan biliyoruz.Esi ailesini görmesin diye dertli dertli konu acar . Kendi 14 gündür görmüyormuş acitasyon yapar 😁
Ayy bir heyecanlanan da burada :KK70:
Sakin ol heyecanlanma hırslanma bak sana da kaç mesaj cevap vermedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-10-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 190 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin ses telleri boğazında veya gırtlağında oluşmuş olacak. Bebeğinizin yüzü artık daha çok insana benzemeye başladı. Gözleri birbirine yaklaştı, kulakları kafasının iki yanındaki yerlerine doğru kaydı ve çenesi artık kendi göğsüne dayanıyor. Bebeğinizin genital bölgeleri artık iyice belirginleşti ve gelişti. Ultrason ile kız mı erkek mi olduğu artık net olarak görülebilir. (tabi bebeğiniz izin verirse) Yüzkoyun göbeğinizin üstüne uyumanız çok zorluk verir. Yana dönerek uyumayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nisan0104

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
666
1.043
Valla ben bayadır yazmıyorum sayın öğretmenim okuyup gülmekle meşgulum. Heyecanlanacagim son konu senin konun olamaz bile .Kendini bu kadar önemseme dünya senin üzerinde dönmüyor. Eğlenmeye geldim😊

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Kendimi yormak seviyeli bir şekilde tartışmakta isterdim ama kendisinin kelime hazinesi kisitli ve farkında değil hala buraya çıldırmak üzereyim diye konu açıp evde ağlama krizi geçirip sadece heyecanlanma sakin ol yazıyor 🤣 bunu aynaya bakıp kendisine diyeceğine insanlara diyor ve
herkesi kendisi gibi en ufak şeyde sinir krizi geçiriyor sanıyor 🤣 acıdım açıkcasi ve kendi haline bıraktım ❤

Nisan0104

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
666
1.043
Baksana herkes tarafından bencil ,kaprisli olarak tanınmak nasıl bir duygu ? Öğrettiği 2 kelimeden dem vuran eğitimci ilk kez görüyorum o da var tabi. Sen gönüllu öğretmen falan misin ? Kardelen ayşe mi yetistiriyosun hayırdır?

Yukarı Alt