Çiller için merhem ilaç

kedi82

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar çiller için size harika bir ilaç ismi vereceğim, bepanten tarzı bi krem yani öyle hap gibi bi ilaç değil...bi arkadaşımın yüzü çilden esmer gibi görünüyordu ve doktor ona fiyatı da cok pahalı olmayan(8-10 ytl)bi ilaç verdi..sonuç inanılır gibi değil emin olun, görünce acyip şaşırdım, resmen michael jacson gibi rengi açılmış:) yüzünde tek bir çil yoktu hemde 15-20 gün kullanmasında böyle bir sonuç elde etti...ilacın adı EXPİGMET... ayrıca hergün cildi korumak için yüksek faktörlü güneş kremi de sürülmesi şart....kesinlikle şüphe etmeden kullanabilirsiniz, sonuç mükemmel olacaktır..

name_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm canım bende de doğuştan çil var malesef , bende kullanıcam eczanelerde vardır umarım öptümmm...

denizyosunu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hadi bakalım işe yarar inşallah alıştım artık onlara aslında ama

I

ilknurcan

Ziyaretçi
Merhaba,
Bendede de doğuştan (ırsi) çiller var malesef:KK43:
Expigmeti kullanmayı düşünüyorum ama öncesinde kullandığım bir krem var işe yaramazsa Expigmeti deneyebilirim. Deneyen arkadaşlardan memnun kalan veya kalmayan olursa lütfen bilgi versinler. Bendeki işe yararsa bakalım burdan sizlere önericem.
Sevgiler

TatliSeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba kızlar benimde omuzlarımda var güneşlekeleri iyigelirmi dersiniz

hllyvz

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
55
Bende expigment kullandım gerçekten harika yalnız arkadaşlar bu krem cildi güneşe karşı hassaslaştırıyor gece yatarken expigment, sabah güneşe çıkmadan mutlaka yüksek faktörlü bi güneşten koruyucu kullanın derim...Ben sebamed kullanıyorum mesela...

I

ilknurcan

Ziyaretçi
Hllyvz cim çillerin yok oldu mu? Ayrıca EXPİGMENT ne kadar süre ile kullanılıyor ve cildi soyuyor mu?????
Bi arkadaşım da "Arap Kızı"ydı yanlış hatırlamıyorsam fiyatı çok uygun aktarlarda da bulunabiliyormuş kullanmaya başladı ve çillerinin oldukça azaldığını söyledi. Bunu da sizinle paylaşmak istedim, işe yararsa çilli kızlar olarak bunu da deneyebilirz:)
Herkese sevgiler....

TatliSeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu ilacı herkes yüzdeki çillere kullanıyo benim omuzlarımda güneşlekeleri var çil gibi denene bilirmi fikri olan varmı

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Expigment Dün Aldim Ve Gece Yüzüme Sürdüm .. Ilk Kezde De Farkli Bişiyler Hissettim. Az çilim Vardi Ama Onlarin Rengi Açilmişti. Falat Bir şeye Dikkat Ettim Sanki Yüz Derim Incelmiş Ve Az Da Gerilmiş Gibi Geldi Bu Normalmidir.??

Yukarı Alt